Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Компанія «Унітех Бау»: 25 років на ринку теплотехнічного та сантехнічного обладнання

Починаючи з 1992 року, компанія «Унітех Бау» займається розробкою проектів систем опалення, їх монтажем та обслуговуванням, пропонуючи споживачам оптимальні рішення щодо використання сучасних технологій та обладнання

Після розпаду Радянського Союзу Україні дістались у спадок системи опалення, які споживали велику кількість енергоносіїв, супроводжувались високим рівнем теплових втрат і мали централізований характер. Конструкція котлів була лише дещо модернізованою версією тих, які використовувались у першій половині ХХ ст., а саме обладнання було доволі зношеним. Ці фактори, а також економічне пожвавлення у середині 90-х років минулого століття та активний розвиток будівництва, почали формувати тенденцію розвитку автономних опалювальних систем.

Компанія «Унітех Бау» була однією з перших, яка почала пропонувати споживачам прилади і технології провідних європейських виробників. У середині 90-х років це були, в основному, підлогові котли, що працювали на дизельному паливі, адже настінні котли могли забезпечити теплову потужність лише до 24 кВт, що робило їх використання доцільним тільки для невеликих приміщень. Газові котли користувались меншою популярністю через відносно невисокий рівень газифікації приватних господарств. Однак, окрім вибору самого обладнання, важливим чинником налаштування ефективної системи опалення є правильний розрахунок потреби в потужності, врахування особливостей об’єкта та побажань споживача. Тому, поряд з реалізацією продукції, компанія «Унітех Бау» почала займатись розробкою проектів майбутніх установок, їх монтажем та обслуговуванням. Завдяки правильному розрахунку, на фоні інтенсивного розвитку газових мереж на початку ХХІ ст., встановлені на багатьох об’єктах котли можна було переобладнати з використання дизельного палива на природний газ.

Протягом першого десятиліття ХХІ ст. газові котли, завдяки невисокій вартості палива, зайняли домінуючу позицію на ринку опалювальної техніки. Технології продовжували розвиватись, енергоефективність обладнання щоразу збільшувалась. На ринку почали з’являтись конденсаційні котли, хоча їх використання, з огляду на високу вартість придбання, мало, скоріше, випадковий характер. У цей час, компанія «Унітех Бау» зміцнює свої позиції на ринку, надаючи гарантований професійний підхід та оптимальні рішення для своїх клієнтів.

Uniteh_12

З 2010 року й до сьогодні відбувається чергова зміна в пріоритетах облаштування систем опалення. Приведення ціни на природній газ для населення та промисловості до ринкового рівня змусило багатьох споживачів відмовитись від його використання. Так, популярними стали котли, які використовують альтернативні джерела енергії, зокрема – тверде паливо.

Починають набирати популярності установки, що працюють на відновлювальних джерелах енергії: геліосистеми, теплові насоси та сонячні батареї. Ті споживачі, які все ж вирішили використовувати газові котли, почали прискіпливіше ставитись до енергоефективності таких установок. Саме тому встановлення конденсаційних газових котлів, середній ККД яких за сезон уже досягає значень 109%, стало звичайною справою.

Технології постійно розвиваються та вдосконалюються. Поряд із традиційними джерелами енергії з’являються альтернативні. Однак, потреба в якісних та ефективних системах опалення завжди є актуальною. Тому, підбираючи комплектуючі для систем опалення, компанія «Унітех Бау» від початку свого заснування звертає особливу увагу на якісні характеристики обладнання, його надійність та довговічність.

«Унітех Бау»

м. Київ, вул. Пироговського, 19, корп. 4,
тел. (044) 270-38-25.
e-mail:office@bau.kiev.ua
http//unitechbau.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 3 737


Залишити коментар

Telegram