Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комплектні колектори систем опалення

Колекторні модулі, що застосовуються для розподілення теплоносія для опалення (охолодження) – важливий елемент усієї системи. Їх використовують як у радіаторних високотемпературних, так і в панельних низькотемпературних системах, або в поєднаних комбінованих системах. Останнім часом на ринку почали пропонувати колекторні комплекти заводського виготовлення, що охоплюють практично всі випадки застосування для різних схемних рішень

Зображення колектори для теплої підлоги у будинку Водночас із зростаючими вимогами користувачів систем опалення/охолодження щодо якості підтримання комфорту, зростають вимоги стосовно економії витрат на монтаж, зменшення експлуатаційної вартості включно із загальною вартістю володіння. Це означає, що всі придбавані компоненти мають бути якісними, максимально пасувати один одному, мати характеристики у відповідності до конкретних потреб без зайвих опцій.

Відео. Виробницвто розподільчих колекторів для систем опалення

Використання комплектних колекторів, на яких встановлені потрібні за точністю та функціональністю регулювальні пристрої та арматура, полегшує гідравлічне розведення, сприяє оптимальній точності балансування теплових потоків, не потребує додаткових пристроїв, зменшує загальну вартість, полегшує ремонт та обслуговування. У залежності від гідравлічних і теплових характеристик є комплекти, до яких можна під’єднувати циркуляційні насоси тощо. Принагідно, за потреби, системи колекторів можна нарощувати. Зазвичай для встановлення колекторних вузлів заводського виробництва достатньо універсального інструменту.

Відео. Розподільчий колектор: огляд новинки

Існуючу практику, коли при виконанні монтажу систем опалення різного типу монтажники та інсталятори придбавають окремі деталі та регулювальні пристрої від різних виробників на свій розсуд, не можна визнати оптимальною та ефективною як з технічної, так і з економічної точки зору.

Unti1tled-2 Найкращий спосіб реалізації систем з колекторними «гребінками» – це застосування готових модулів, складених ще на заводі. Наприклад, це комплектні колекторні модулі виробництва італійської компанії Giacomini, що пропонуються в Україні її офіційним представником – компанією «А-Кваттро». Номенклатура готових комплектів від виробника арматури охоплює максимальну кількість схемних рішень різного ступеня складності та можливостей, що найширше зустрічаються на практиці. Якість кожного компонента комплекту перевіряється у заводських умовах окремо та разом. Комплекти перевіряються на придатність до роботи та герметичність з’єднань, на них, і на їхні складові надається гарантія виробника.

Компоненти, що входять до комплекту, підібрані фахівцями як за технічними характеристиками, так і за ціною, аби кожний набір мав помірковану вартість. Окрім того, готові колекторні вузли мають відомі експериментально підтверджені характеристики та ресурс, вони укомплектовуються діаграмами і таблицями для швидкого налаштування, мають фаховий опис рекомендацій для вибору тих елементів, що придбаваються окремо, в залежності від конкретних вимог (термостатичні, відсічні клапани, циркуляційні насоси, тощо). Застосування готових колекторних вузлів значно полегшує процедуру балансування та сполучення системи опалення з теплогенеруючими агрегатами чи лініями централізованої подачі теплоносія оптимальним чином.

ТОВ «А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 389


1 коментар

  • Это хорошо на системе где температурный режим 55-35. А при тепловом когда подача будет 35?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram