Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Колектори для «теплої підлоги» - Giacomini

Італійський виробник Giacomini випускає широку лінійку розподільної арматури – латунних колекторів для "теплої підлоги". На їхній базі розробляються і впроваджуються готові рішення, для організації розводки і гідравлічного регулювання системи опалення на базі водяної «теплої підлоги»

Зображення коллектора для "теплої підлоги" Giacomini Колектори, які застосовуються для "теплої підлоги", виділені Giacomini в серію R553, і являють собою латунні гребінки, з тілом з латунного профілю спеціальної форми, розміром 1” або 1”, з кількістю виводів від 2 до 12. Колектори, застосовувані для лінії подачі, містять у своїй конструкції відсічні балансувальні клапани, які дозволяють точно встановлювати витрату теплоносія за регульованим контуром, а також повністю закривати контур. Відмінна особливість колекторів Giacomini – використання латунних регулюючих вентилів збільшеної надійності, з пристроєм механічної пам’яті, який дозволяє зафіксувати вентиль в положенні налаштування. Для візуального контролю витрати через контур застосовуються колектори з вбудованими колбовими витратомірами. Колектори зворотної лінії мають мікрометричний клапан, з рукояткою для ручного регулювання і можливістю установки електротермічного приводу для автоматичного регулювання.

Відео.Колектори Giacomini для «теплої підлоги»: огляд новинки

Зображення коллектора Gaicomini для водяної "теплої підлоги" Групи колекторів для підлогового опалення являють собою колектори прямого та зворотного трубопроводів, закріплені на монтажних кронштейнах, і випускаються в модифікаціях R553D і R553F (остання модель містить колектор подачі з витратомірами). Однією з відмінностей колекторних груп Giacomini є установка колекторів подачі та зворотного на різній відстані від стіни, і зі зміщенням на половину кроку між відводами. Таке рішення дозволяє максимально полегшити монтаж трубопроводів на колектори, і уникнути вигинання труби.

Колекторні вузли серії R557 вже містять у своєму складі змішувальний вузол, що дозволяє отримувати теплоносій низької температури для "теплої підлоги" безпосередньо в самому вузлі.

Відео: Виробництво колекторів Giacomini в Італії

Для цих колекторів регулювання подачі теплоносія із системи опалення відбувається за допомогою двухходового термостатичного клапана, далі теплоносій змішується з охололим теплоносієм із зворотного контуру до необхідної для «теплої підлоги» температури. Завдяки застосуванню регульованих по висоті монтажних кронштейнів у вузол може бути встановлений циркуляційний насос з монтажною висотою як 180, так і 130 мм. Вузол R557 містить у своєму складі диференційний байпасний клапан, для захисту насоса від холостого ходу. Колекторні вузли серії R557 – ідеальне і закінчене рішення для створення зони теплої підлоги в частині житлового будинку, наприклад, на поверсі індивідуального котеджу, без додаткових витрат.

Новинкою є колекторні вузли R559N. Триходовий змішувальний клапан, що входить до їх складу, дозволяє встановити керуючий сервопривод з підключенням до мікропроцесорного блоку управління. Таке рішення дозволяє реалізувати систему опалення з використанням погодозалежної автоматики, сучасних кімнатних термостатів з сенсорним управлінням, можливістю дистанційного управління за допомогою мобільного телефону або через мережу Інтернет. Колекторні вузли R559N постачаються в зборі в металевій шафі і служать ідеальною базою для створення системи опалення «розумного будинку».

ТОВ «А-КВАТТРО»
м. Ужгород, вул. Швабська 64А
тел. +38 (03122) 2-65-01
e-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 10 706


1 коментар

  • Якісна продукція, при монтажі використовую тільки зірні колектори та колекторні збірки

5
5
5
Залишити коментар

Telegram