Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Каучукова ізоляція – сучасний тренд для будь-якого інженерного рішення

Ізолюючі вироби зі спіненого каучуку сьогодні повністю вирішують не лише технічні завдання, а й торкаються економічних та екологічних аспектів, а також задовольняють вимоги гігієни та безпеки праці. При цьому їх сфера застосування поширюється на системи різного призначення: від теплотрас та пожежних трубопроводів, до холодильної техніки та систем кондиціювання

Зображення каучукова трубна ізоляція Armacell

Каучукова ізоляція (або ізоляція зі спіненого каучуку) – це один з найпопулярніших теплоізоляційних матеріалів на ринку України. Її використовують як для ізоляції труб інженерних систем у сфері громадського та цивільного будівництва, так і на промислових, нафтохімічних та транспортних об’єктах, а також для систем та обладнання зі спеціальними вимогами щодо гігієни та безпеки.

Каучукова ізоляція має ряд позитивних особливостей, що робить її незамінною практично для всіх інженерних систем. Зокрема це властивість енергозбереження та зменшення коштів за енергоносії; контроль конденсації вологи і співвідношення перепаду температур на поверхні труб і температури в приміщенні; економія води та захист від замерзання; відмінні акустичні характеристики. Для покращення екологічної ситуації навколишнього середовища каучукова ізоляція дозволяє знизити викиди парникових газів у повітря. З точки зору охорони праці вона являє собою бар`єр, що захищає робітників та інших людей від гарячих труб та обладнання.

Каучукова трубна ізоляція Armacell

Компанія «САНСТОР УКРАЇНА» пропонує технічну ізоляцію для інженерних систем, таких як опалення та водопостачання, кондиціонування, вентиляції, паропроводів, теплові пунктів, холодоносіїв та криогенних установок.

Зображення використання ізоляції Армасел

Компанія пропонує ізоляцію провідного бренду Armacell ТМ Oneflex та ТМ Armaflex у вигляді листового (рулонного) та трубного виконання.

Зображення Трубна ізоляція Armacell Oneflex

Зображення Armaflex

Каучукова трубна ізоляція Armacell Oneflex

Каучукова трубна ізоляція Armacell Oneflex - це універсальна гнучка ізоляція для систем кондиціонування повітря, опалення, водопостачання та каналізації, а також для кліматичного обладнання. Вона є екологічно чистою і не містить шкідливих речовин, надійно захищає труби від корозії і утворення конденсату, а також від тепловтрат за рахунок низької теплопровідності.

В якості застосування ізоляції для холодильних установок, максимально скорочує втрати холоду і надійно захищає від промерзання системи. Має високий клас горючості Г1, що не дає можливості матеріалу загорятися після згасання полум'я, та тривалий термін служби (не менше 50 років). Стійка до солоної морської води, грибка і цвілі.

Зображення Каучукова трубна ізоляція Armacell Oneflex

Трубна ізоляція Armacell Oneflex випускається в трубках по 2 м, товщиною 6, 9, 13, 19, 25, 32 мм та діаметром від 6 до 114 мм. Сфера застосування теплоізоляційних матеріалів Armacell задовольняє потреби практично всіх інженерних систем:

  • система опалення;
  • система паропроводів;
  • система резервуарів і холодильних установок;
  • у вентиляційних системах;
  • в системах холодного та гарячого водопостачання;
  • в системах кондиціонування та інші.

Каучукова листова ізоляція

Зображення Каучукова листова ізоляція

Листова каучукова ізоляція має стійкість до агресивних середовищ і відмінно захищає труби від корозії, зменшує тепловтрати і запобігає утворенню конденсату, а також володіє достатньою гнучкістю при значній зміні температур. Матеріал ізоляції має високі пожежостійкі властивості і здатність до самозагасання, є екологічно чистим, і має хорошу біологічну стійкість, а також властивості додаткової шумо - і звукоізоляції. Каучукова листова ізоляція без клейової основи - це найбільш доступний за ціною продукт, який застосовують в основному в парі з клеєм і стрічкою. Максимальна температура поверхні при приклеюванні повинна бути не вище 90ºС.

Листова каучукова ізоляція Armaflex Oneflex виготовляється у вигляді рулонів різної довжини, в залежності від товщини самої ізоляції: 6, 9, 13, 19, 25, 32 або 50 мм. Лист може мати липкий шар, а також захисний шар у вигляді алюмінієвої фольги чи покриття Silver. Каучукова листова ізоляція Armaflex Oneflex застосовується для ізоляції трубопроводів великих діаметрів і шумоізоляції автомобілів. Каучукова листова ізоляція з липким шаром застосовується для вентиляційних систем і повітроводів, ємностей і резервуарів, звукоізоляції житлових та офісних приміщень, шумоізоляції автомобілів. Каучукова листова ізоляція з липким шаром і алюмінієвим покриттям застосовується для вентиляційних систем і повітроводів, кріогенних систем, морозильного і холодильного обладнання.

Допоміжні аксесуари та захисні покриття

Зображення клей для монтажу трубної і листової каучукової ізоляції

Для монтажу трубної і листової каучукової ізоляції застосовуються клей для технічної ізоляції, ізоляційна стрічка ПВХ та стрічка зі спіненого каучуку. При цьому забезпечується гідроізоляція та герметизація стиків теплоізоляції, а також здійснюється монтаж у важкодоступних місцях.

Зображення ізоляційна стрічка ПВХ та стрічка зі спіненого каучуку

Захисні покриття, такі як SILVER GUARD, фольга з липким шаром, алюмінієва стрічка в основному призначені для захисту каучукової ізоляції від шкідливого впливу УФ-випромінювання, хімічних агресивних речовин та механічних пошкоджень, герметизації з'єднувальних швів трубопроводів та фіксації під час ремонтних робіт.

Зображення фольга з липким шаром

Як правильно вибрати каучукову ізоляцію?

Для того, щоб правильно підібрати каучукову трубну чи листову ізоляцію, потрібно знати відповіді на такі запитання:

  1. Який тип системи потрібно ізолювати: опалення, водопостачання, вентиляція, кондиціювання чи ін.
  2. Основні дані системи, що ізолюється: температурні режими / тип теплоносія / місцезнаходження труби (приміщення або вулиця).
  3. Інформація по трубі: матеріал /діаметр/загальна довжина.

Зображення монтаж ізоляції

Виходячи з цієї інформації, фахівець підбирає оптимальний варіант ізоляції для системи.

А звернення до нашого фахівця прискорить та спростить Вам цю задачу!

Зображення компанія SANSTORE

03083, місто Київ, вул.Пирогівський шлях, будинок 34,
Тел.: 0-800-400-218
www.san-store.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 757

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram