Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

IV-Й Міжнародний Bim-форум THE WAY TO EUROPE - запрошує

2 листопада 2023 року запрошуємо на IV-й Міжнародний BIM-форум THE WAY TO EUROPE

IV-Й Міжнародний Bim-форум THE WAY TO EUROPE

Топові спікери з Європи та України, більше ніж 20 тематичних треків для дискусії та понад 200 учасників, що зберуться в одному місці — інноваційному парку UNIT.City! Як і завжди, буде багато інформації, нових можливостей, нетворкінг.

Місія Форуму — наблизити використання BIM у державних тендерах, впровадження цифрової експертизи та автоматизованих дозволів на будівництво об’єктів будь-якої складності.

У межах події три тематичні сесії, що присвячені інвестиційній привабливості України, унікальності BIM, діджиталізації в будівництві.

З представниками країн ЄС обговоримо підтримку України та напрями, пріоритети, вимоги Європейського Союзу до партнерських проєктів відбудови. Також від представників української влади почуємо основні технічні виклики у впровадженні цифрових дозволів на будівництво на основі BIM. Безпосередньо бізнес продемонструє свій досвід роботи з цифровою експертизою в Україні.

Під час дискусій розглянемо:

  • значення цифровізації у взаємодії з донорами та підрядниками на проєктах відновлення інфраструктури та цивільного будівництва,
  • як ЄС підтримує будівельну галузь у переході на зелену та цифрову технології,
  • економію державних коштів і покращення виконання проєкту за допомогою BIM,
  • потенціал України очолити цифрову трансформацію будівельної галузі Європи.

Форум THE WAY TO EUROPE об'єднає підприємства будівельного сектору, органи та організації, які розпоряджаються державними бюджетами на будівництво, представників експертних організацій, міжнародних донорів, європейських партнерів.

Таку подію пропускати точно не можна. Бо захід організовує The WALL - Ukraine в партнерстві з EU BIM Task Group та Міністерством відновлення розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Скоріше купуйте квиток, адже їх кількість обмежена.

Програма та квитки за лінком.

Контакти: +38 (067) 920 82 82; +38 (097) 661 88 45 office@wall.org.ua (Юлія)
Акредитація ЗМІ: h.v.melnyk@gmail.com (Ганна)

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 323


Залишити коментар

Telegram