Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

ISH 2025 – нова концепція з гострішим фокусом на відвідувачах

Світ потребує рішень, щоб зупинити зміну клімату. А інновації, які можуть цьому сприяти, демонструють учасники виставки ISH у Франкфурті-на-Майні

ISH є серцем індустрії каналізації, опалення та вентиляції, демонструє відображення ситуації на ринку. На цьому тлі експоненти, Messe Frankfurt та його партнери спільно проаналізували форму, яку має прийняти це міжнародне місце зустрічі, щоб максимально підтримувати цілі учасників ринку.

Результатом є новий, сучасний і орієнтований на майбутнє підхід, який більше, ніж будь-коли раніше, зосереджує увагу на відвідувачах та їхніх потребах.

Нові розділи виставки ISH 2025

Зростаючі очікування та більша індивідуальність у всіх сферах енергоефективних і ресурсобезпечних технологій будівельних послуг призвели до появи восьми нових сфер рішень для ISH 2025. Джерело: Messe Frankfurt Exhibition GmbH

Теми сталого розвитку та діжіталізація відіграють важливу роль у всіх сферах ISH.

«В принципі, подія переживає своєрідну метаморфозу від прямолінійної виставки продуктів до орієнтованої на рішення програми. З цією метою нові сфери рішень забезпечать покращену орієнтацію та точне узгодження між сторонами попиту та пропозиції. Це основа, фундамент для сучасного та потужного міжнародного місця зустрічей», – пояснює Штефан Зайц, директор з управління брендами ISH.

Включення нового залу 5, який був відкритий у 2023 році, є ключем до нової структури ISH у 2025 році. Відповідно, нова концепція також буде відображена в плануванні виставки в окремих виставкових залах.

У зв’язку з цим Зайц додає: «У майбутньому передача контенту та знань відбуватиметься в безпосередній тематичній близькості до відповідних експонентів, таким чином створюючи міцніший зв’язок між презентаціями інноваційних рішень із прикладами найкращої практики та інформацією про розробки в галузі ринку. Зрештою, обидва напряму пов’язані, і перевага у вигляді спеціальних знань є незамінною додатковою цінністю для всіх відвідувачів». Відповідно, теми будуть визначені на ще ранішому етапі, а також враховуватимуть інтереси іноземних відвідувачів.

Детальну інформацію про вісім полів рішення можна знайти на ish.messefrankfurt.com.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 727

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram