Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

ISH 2025 – нова концепція з гострішим фокусом на відвідувачах

Світ потребує рішень, щоб зупинити зміну клімату. А інновації, які можуть цьому сприяти, демонструють учасники виставки ISH у Франкфурті-на-Майні

ISH є серцем індустрії каналізації, опалення та вентиляції, демонструє відображення ситуації на ринку. На цьому тлі експоненти, Messe Frankfurt та його партнери спільно проаналізували форму, яку має прийняти це міжнародне місце зустрічі, щоб максимально підтримувати цілі учасників ринку.

Результатом є новий, сучасний і орієнтований на майбутнє підхід, який більше, ніж будь-коли раніше, зосереджує увагу на відвідувачах та їхніх потребах.

Нові розділи виставки ISH 2025

Зростаючі очікування та більша індивідуальність у всіх сферах енергоефективних і ресурсобезпечних технологій будівельних послуг призвели до появи восьми нових сфер рішень для ISH 2025. Джерело: Messe Frankfurt Exhibition GmbH

Теми сталого розвитку та діжіталізація відіграють важливу роль у всіх сферах ISH.

«В принципі, подія переживає своєрідну метаморфозу від прямолінійної виставки продуктів до орієнтованої на рішення програми. З цією метою нові сфери рішень забезпечать покращену орієнтацію та точне узгодження між сторонами попиту та пропозиції. Це основа, фундамент для сучасного та потужного міжнародного місця зустрічей», – пояснює Штефан Зайц, директор з управління брендами ISH.

Включення нового залу 5, який був відкритий у 2023 році, є ключем до нової структури ISH у 2025 році. Відповідно, нова концепція також буде відображена в плануванні виставки в окремих виставкових залах.

У зв’язку з цим Зайц додає: «У майбутньому передача контенту та знань відбуватиметься в безпосередній тематичній близькості до відповідних експонентів, таким чином створюючи міцніший зв’язок між презентаціями інноваційних рішень із прикладами найкращої практики та інформацією про розробки в галузі ринку. Зрештою, обидва напряму пов’язані, і перевага у вигляді спеціальних знань є незамінною додатковою цінністю для всіх відвідувачів». Відповідно, теми будуть визначені на ще ранішому етапі, а також враховуватимуть інтереси іноземних відвідувачів.

Детальну інформацію про вісім полів рішення можна знайти на ish.messefrankfurt.com.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 997


Залишити коментар

Telegram