Виставка ISH-2023: анонсовано проведення всесвітнього форуму

Форумом для пічної промисловості Fire & Flame на ISH-2023 - провідної світової виставки HVAC + Water - буде ексклюзивно впроваджено новий формат, який буде зосереджений на обміні, спілкуванні та передачі знань

Зображення виставка ISH 2023 Як рушій інновацій, ISH - це місце, де енергетична революція помітно просувається. Частка відновлюваних джерел палива, наприклад деревини, продовжує зростати. Попит на рішення з нейтральним вмістом CO2 вищий, ніж будь-коли. Нова платформа Fire & Flame розроблена як форум спеціально для пічної промисловості, який продемонструє, яким чином технології опалення майбутнього з використанням деревини у якості відновлюваного джерела енергії №1 відповідатимуть вимогам завтрашнього дня, а також порадують своїм естетичним дизайном.

Зображення виставка ISH 2023 Франкфурт-на-Майні Навколо теми опалення дров’яними, газовими або етаноловими плитами, а також електричними камінами, перспективні технології будуть поєднані з найсучаснішим дизайном, а найновіші технології будуть представлені в прямому ефірі широкій аудиторії. Буде представлено, що окремі кімнатні каміни можна комбінувати з іншими компонентами опалювальної техніки, наприклад з тепловими насосами, фотоелектричними системами або сонячною тепловою енергією - опалення дровами може бути значно більшим, ніж просто красивим елементом інтер'єру.

Зображення виставка ISH-2023 У 2023 році на ISH також обговорюватимуться інші найновіші тенденції та актуальні теми галузі HVAC. У центрі уваги будуть новітні вироби, технології, рішення та сервіси.

Виставка ISH-2023 відбудеться у Франкфуртському виставковому центрі з 13 по 17 березня 2023 року. На відміну від попередньої виставки ISH-2021, яка відбулася виключно "онлайн", поки планується проведення ISH-2023 в звичному для виставок форматі, тобто наочною експозицією.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Просмотрено: 1 887


Оставьте комментарий

Telegram