Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Виставка ISH-2023: анонсовано проведення всесвітнього форуму

Форумом для пічної промисловості Fire & Flame на ISH-2023 - провідної світової виставки HVAC + Water - буде ексклюзивно впроваджено новий формат, який буде зосереджений на обміні, спілкуванні та передачі знань

Зображення виставка ISH 2023 Як рушій інновацій, ISH - це місце, де енергетична революція помітно просувається. Частка відновлюваних джерел палива, наприклад деревини, продовжує зростати. Попит на рішення з нейтральним вмістом CO2 вищий, ніж будь-коли. Нова платформа Fire & Flame розроблена як форум спеціально для пічної промисловості, який продемонструє, яким чином технології опалення майбутнього з використанням деревини у якості відновлюваного джерела енергії №1 відповідатимуть вимогам завтрашнього дня, а також порадують своїм естетичним дизайном.

Зображення виставка ISH 2023 Франкфурт-на-Майні Навколо теми опалення дров’яними, газовими або етаноловими плитами, а також електричними камінами, перспективні технології будуть поєднані з найсучаснішим дизайном, а найновіші технології будуть представлені в прямому ефірі широкій аудиторії. Буде представлено, що окремі кімнатні каміни можна комбінувати з іншими компонентами опалювальної техніки, наприклад з тепловими насосами, фотоелектричними системами або сонячною тепловою енергією - опалення дровами може бути значно більшим, ніж просто красивим елементом інтер'єру.

Зображення виставка ISH-2023 У 2023 році на ISH також обговорюватимуться інші найновіші тенденції та актуальні теми галузі HVAC. У центрі уваги будуть новітні вироби, технології, рішення та сервіси.

Виставка ISH-2023 відбудеться у Франкфуртському виставковому центрі з 13 по 17 березня 2023 року. На відміну від попередньої виставки ISH-2021, яка відбулася виключно «онлайн», поки планується проведення ISH-2023 в звичному для виставок форматі, тобто наочною експозицією.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 716


Залишити коментар

Telegram