Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Про інженерні системи в багатоповерховому будівництві

Зображення Георгій Черкашин президент «СП УДТ»


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Сьогоднішня бесіда – з Георгієм Черкашиним, президентом «СП УДТ». Мова йтиметься про інженерні системи та якість їх складових здебільшого у багатоповерхівках.

Ви навіть не уявляєте, які підводні камені можуть вас спіткати на ринку багатоповерхової нерухомості стосовно прихованих елементів інженерних систем!

Переплетіння причинно-наслідкових зв’язків впливає буквально на всі логістичні ланцюжки постачань, навіть на ті, які взагалі на перший погляд не очевидні, а з рештою впливаює на довготривалість та експлуатаційну безпеку! Проте необізнаність про якість складових інженерних систем у вашому домі – це, по факту, є відповідальністю споживача. Вам із цим далі жити та боротися.

Всі сюди, на подкаст з Черкашиним! Викриваємо потаємні змови і висвітлюємо тіньові оборудки! Слухайте! Слухайте! Слухайте всі!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 9 159


Залишити коментар

Telegram