Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Завітайте на InterBuildExpo-2020!

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo вже в 25-тий раз стане місцем, де 4 дні буде вирувати головний будівельний форум країни, що охопить всі розділи сучасних архітектури, будівництва та дизайну

Зображення InterBuildExpo-2020

Повідомляємо вас про перенесення термінів проведення Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo 2020 з 17-20 березня з причин рішення Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації про введення карантину в Україні та заборону на проведення масових заходів із-за розповсюдження епідемії коронавірусу (Постанова КМУ від 11.03 №211).

Нові терміни проведення InterBuildExpo 2020 - 13 - 16 квітня, а у разі подовження карантинних заходів – 4 - 6 травня 2020 року.

Цього року в 3-х павільйонах київського МВЦ на вас чекають:

  • «Міжнародна Лабораторія Архітектури та Дизайну», що організує зустрічі з майстрами архітектури з 8-ми країн Європи, які своїми лекціями окреслять новітній світовий рівень зодчества.
  • «Фестиваль Будівельного Сервісу» надасть вам найсвіжішу інформацію про будівельні тренди, технології, матеріали, ознайомить з досвідом та продемонструє навички та технології всесвітньовідомих майстрів-будівельників на своїх майстер-класах та консультаціях.
  • Понад 1000 будівельних брендів включатиме експозиція будівельних матеріалів, послуг, виробів у розділі «Штукатурка», в тому числі професійні демонстрації механізованого нанесення штукатурок та шпаклівок, фахові консультації та показ тонкощів майстерності та застосування сучасних матеріалів.
  • Виставковий розділ «Покрівля» включатиме найбільший в Україні демонстраційний майданчик, що розміщуватиме 20 монтажних стендів на 600 кв.м. зі всіма видами покрівельних матеріалів, аксесуарів, технологій. До ваших послуг будуть більше ніж 50 найвідоміших майстрів-покрівельників, які проведуть майстер-класи, презентації, демонстрації та навчання своєму унікальному фаху. Учасники конкурсів матимуть змогу виграти професійний інструмент.
  • POOLS - INNOVATION PLACE - платформа, що продемонструє особливості та секрети сучасного будівництва басейнів, СПА, методів та техніки водоочистки, правильної експлуатації спеціального обладнання.
  • Мультимедійний видавничий дім AW-Therm на свому виставковому стенді щиро вітатиме учасників та відвідувачів форуму та запропонує найсвіжіші друковані видання, що містять актуальну інформацію стосовно трендів у різних будівничих галузях, технологіях та обладнанні.

Цієї весни — всі на INTERBUILDEXPO 2020!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 212

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram