Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

REHAU та MEPA: презентація інновацій

У 2022 році REHAU придбала компанію MEPA, що дало можливість поєднання та доповнення сучасних технологій, а також розширення монтажу інженерних систем у сантехнічних кімнатах. Завдяки комплексному скоординованому портфоліо та спільній продуктовій стратегії забезпечується стійке міжнародне розширення компанії REHAU

Зображення MEPA інсталяція

REHAU та MEPA об’єднані міцною основою, заснованою на загальному розумінні цінностей, у поєднанні з високою експертизою продукції та сильною командою продажів. Саме тому купівля компанії MEPA стало ідеальним доповненням для REHAU в певних стратегічних прогалинах у відповідних асортиментах продукції і забезпечило явні можливості для зростання. Вдале партнерство REHAU та MEPA дає можливість обом компаніям вирівняти свої портфоліо, розробити спільну продуктову стратегію та стати провідним постачальником для управління водними ресурсами.

Компанія MEPA – сімейне підприємство середнього розміру з сектору санітарного обладнання під управлінням власника, яка стала невід'ємною частиною REHAU як окрема юридична особа. MEPA вже багато років є одним із провідних постачальників інтелектуальних рішень у сфері санітарних технологій. Являючись однією з компаній-піонерів у цій галузі, вона виробляє та продає продукцію у сфері технології вбудованих ванн та герметизації, інсталяцій прихованого монтажу, включаючи приховані бачки та безконтактні панелі керування, а також електронні системи змиву для унітазів, умивальників та пісуарів.

Об’єднана інноваційна сила та об’єднання технічного та логістичного досвіду REHAU та MEPA створюють передумови для успішного проникнення на ринок і подальшого розвитку.

Продукція MEPA в складі REHAU, представлена в Україні

На ринку України наразі будуть представлені інсталяції для прихованого монтажу «nextVIT» (рис. 1) для унітазів, умивальників та пісуарів. Завдяки таким інженерним інноваціям можна розширити варіанти планувальних рішень, поліпшити дизайн санітарно-технічної кімнати та прискорити монтаж інженерних мереж.

Зображення інсталяція nextVIT від MEPA

Рис. 1. Інсталяція nextVIT

Інсталяції прихованого монтажу, запропоновані MEPA мають широкий спектр застосування – будь то в громадському, напівдержавному чи приватному секторі.

Інсталяція nextVIT: сучасні можливості прихованого монтажу

Одна система для санітарної кімнати включає в себе багато можливостей. Наприклад, інсталяція «nextVIT» з комплексною гігієною повітря містять зливний бачок з вбудованим вентилятором (рис. 2) для видалення запаху. Також запропоновано широкий спектр бачків: для унітаза – підлоговий та східчастий; безбар`єрний з відкидними опорними елементами рейки; та кутовий бачок для унітаза. Різні функціональні елементи в системі висотою від 85 до 120 см (рис. 3) пропонують широкий вибір варіантів монтажу (табл.).

Зображення конструкція бачка системи Інсталяція nextVIT

Рис. 2. Конструкція системи змиву та інсталяція «nextVIT»

Зображення розмір інсталяції МЕПА

Рис. 3. Габаритні розміри інсталяції

Таблиця. Модельний ряд інсталяцій MEPA представлених в Україні

Premium Standard Projekt
AIR-WC WC Complete Light
Зображення інсталяція Premium від MEPA Зображення інсталяція МЕПА для підключення унітазу Зображення інсталяція МЕПА середній сегмент Зображення інсталяція прихованого монтажу МЕПА сегмент projekt Зображення інсталяція nextVIT Objekt Light
Запатентована техніка видалення неприємних запахів Стандарт Стандарт з можливістю підключення душ-туалету
Зливний клапан з обмежувачем потоку змиву (1,8- 2,2 л/с) Зливний клапан без обмежувача змиву.

Монтаж з компенсацією похибок свердління.
Настінний і підлоговий монтаж.

Немає компенсації похибок свердління.

Будівельна захисна коробка (BSK) монтується без інструментів.

Будівельна захисна коробка (BSK) необхідно прикрутити за допомогою інструменту.

Настінний кронштейн не входить до комплекту.
Пластиковий кронштейн замовляється окремо монтується в один клік.

Настінний кронштейн входить до комплекту поставки.

Complete (металевий) потрібно прикрутити за допомогою інструмента.

Light - без кронштейну

Кнопка змиву не входить до комплекту постачання.
Великий вибір кнопок на будь-які потреби!
Кнопка змиву МЕРА Sun або МЕРА Orbit в комплекті поставки.

Універсальні пристрої для умивальників усіх видів

З попередньо зібраними елементами умивальника можна швидко реалізувати вбиральні більшого розміру. На ринку України буде представлена декілька варіантів дизайну для приватного сектора. Елементи умивальника VIT включають в себе: змішувач одноотворний/настінний безбар`єрний, настінний кран, одноотворний змішувач меблевого умивальника.

Зображення монтажні елементи для умивальників
Рис. 3. Монтажні елементи для умивальників

Запропоновані елементи для пісуару від MEPA – електронні або механічні, з підключення від електромережі або акумулятора, для громадських зон або окремих ванних кімнат – також будуть доступні на ринку України від компанії REHAU.

860prod-uebersicht-vit-urianl

Рис. 4. Монтажні елементи для пісуарів

Крім того, компанія пропонує економні рішення для кутового монтажу, накопичувального басейну з перевіреним бачком і елементами біде Sanicontrol.

Поєднання систем прихованого монтажу MEPA з продукцією REHAU

850725_DE_MEPA_03-2023-3

Інсталяція «nextVIT» від МЕРА поєднується з продукцією REHAU, зокрема з системою RAUTITAN (рис. 5) для монтажу питної води та RAUPIANO PLUS для побутової каналізації.

RAUTITAN — це універсальна система для питної води та радіаторів, яка не містить ущільнювальних кілець і свинцю.

Зображення трубопроводи RAUTITAN

Рис. 5. Система трубопроводів RAUTITAN

RAUPIANO PLUS (рис. 6) забезпечує відмінне звукопоглинання та, завдяки інноваційним рішенням протипожежного захисту з нульовим просвітом, забезпечує особливо компактну установку.

Зображення труба для каналізації RAUPIANO PLUS

Рис. 6. Система каналізації RAUPIANO PLUS

Спільний асортимент продуктів REHAU разом з MEPA - це системне рішення, яке поєднує інсталяцію прихованого монтажу MEPA з продукцією REHAU (рис. 7) для сантехнічного ринку України. Ця комбінація створює комплексне рішення для монтажу систем водопостачання та каналізації,

Зображення монтаж інсталяції прихованого монтажу


Рис. 7. Інсталяція систем MEPA з продукцією REHAU


Відео. Установка інсталяції прихованого монтажу

За додатковою інформацією звертайтесь до представництва REHAU в Україні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 3 789

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram