Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Інсталяції від МEPA – система передових технологій

Поєднання трубопровідних систем REHAU та пристінних інсталяцій МEPA дає можливість споживачу оцінити якість продукції безпосередньо в дії, а інсталяторам – використати обладнання та здійснити монтаж «під ключ» в межах єдиного бренду

Зображення MEPA інсталяція

Після придбання родинної німецької компанії МEPA каталог фірми REHAU значно розширився за рахунок пристінних інсталяцій для сантехнічних кімнат. Оскільки дух МEPA і REHAU співпадає, це дало можливість детально презентувати готові рішення для санвузлів, які споживач зможе оцінити не лише за відмінною якістю, але і за зовнішнім виглядом.

Для монтажників та інсталяторів таке поєднання стало цікавим за рахунок розширення лінійки продукції, що дозволило здійснювати швидкий вибір обладнання в межах однієї компанії, а також зменшити час на монтаж.

Інсталяція nextVIT від МEPA

На ринку України представлені інсталяції для прихованого монтажу «nextVIT» від МEPA для унітазів, умивальників та пісуарів. Інсталяції мають широкий спектр застосування – зокрема в громадському, напівдержавному чи приватному секторі.

Зображення інсталяція nextVIT від MEPA

Інсталяція «nextVIT» з комплексною гігієною повітря містить зливний бачок з вбудованим вентилятором для видалення запаху. Також компанія пропонує широкий спектр бачків для унітаза: підлоговий та східчастий; безбар`єрний з відкидними опорними елементами рейки; та кутовий бачок для унітаза.

Клавіши для змиву

Інсталяція «nextVIT» від МЕРА передбачає широку лінійку клавіш для змиву. Клавіши мають сучасний дизайн та виокнані із високоякісних матеріалів. Елементи VIT включають в себе клавіши механічного (одно- або двокнопочне) та електронного (сенсорне) виконання для унітазів та пісуарів.

Зображення клавіши для пісуарів

Варіанти монтажу змивних клавіш можуть бути різними, в залежності від поверхні та дизайну: над плиткою, частково заглиблені, на одному рівні з плиткою.

@awtherm Дуже швидка установка кнопки змиву для унітаза ♬ sonido original - lyrsae

Відео. Як швидко замінити своїми руками кнопку змиву в інсталяції MEPA

Оптимальне поєднання «nextVIT» з системою RAUTITAN

Інсталяція «nextVIT» від МЕРА поєднується з продукцією REHAU, зокрема з системою RAUTITAN.

Зображення труба rautitan rehau

RAUTITAN — універсальна трепопровідна система для опалення та водопостачання, яка не містить свинцю та ущільнювальних кілець на з'єднанні. Основа системи — багатошарові пластикові композитні труби RAUTITAN stabil, діаметри від 16 до 63 мм, а також труби RAUTITAN flex з PE-Xa, діаметри від 16 до 40 мм.

Зображення фітинги та гільза REHAU

В якості з’єднувальних елементів системи, що забезпечують надійність та герметичність, застосовуються різьбові фітинги з бронзи та з PPSU, насувні гільзи з PVDF. Вибір сучасних матеріалів дозволяє суттєво зменшити ризики, пов’язані з дефектними ущільненнями та з’єднаннями.

Каналізація RAUPIANO PLUS – доповнення від REHAU

Зображення монтаж системи RAUPIANO PLUS

Система RAUPIANO PLUS для побутової каналізації є універсальною і має розміри від DN 32 до DN 200. Вона сумісна зі звичайними високотемпературними та каналізаційними трубами, має оптимальні звукоізоляційні та протипожежні характеристики. Рівень шуму з каналізації на базі компонентів RAUPIANO PLUS становить лише 17 дБ (А), що значно менше, ніж вимагає директива VDI 4100.

Зображення труба RAUPIANO PLUS

Рішення для пожежної безпеки розраховані на просте планування та легкий монтаж, а також не впливають на теплоізоляційні властивості елементів. Виключення причин помилок під час планування та монтажу, а також зменшені трудовитрати на монтаж дозволяють заощадити до 30% робочого часу інсталятора.

При якісному поєднанні продукції MEPA та REHAU можна розширити варіанти планувальних рішень, поліпшити дизайн санітарно-технічної кімнати та прискорити монтаж інженерних мереж.

Представництво REHAU в усіх регіонах України спрощує вибір облажнання та здійснення монтажу системи.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 523

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram