Європейські монтажники змагатимуться в Києві

Зображення Install Fest 3.0 Організатори Install Fest оприлюднили програму фестивалю наступного, 2019-го, року. Масштабний захід для фахівців ринку опалення, водопостачання та сантехніки заплановано провести 15 – 18 травня, у столичному ВЦ «Акко Інтернешнл». У ньому разом із традиційними чемпіонатами та кубками, заплановані й нові змагання.

Зокрема, намічається провести 1-й Чемпіонат України серед сервісних інженерів опалювального обладнання (Championship for Service Engineers) та 1-й Чемпіонат Європи серед інсталяторів систем опалення та водопостачання (Installers Europe Championship). В цьому анонсованому заході мають взяти участь збірні України, Польщі, Німеччини, Італії, Білорусі, Грузії, Литви та ін.

Крім того, в останній день фестивалю, 18 травня, запланована Битва чемпіонів (Europe Champions Battle). Ці змагання передбачають участь монтажників з різних країн на звання кращого інсталятора Європи.

Організатори також відмічають, що Install Fest 3.0 «стане набагато складнішим, значно масштабнішим та більш професійним». В його рамках заплановано традиційний 3-й Чемпіонат України серед інсталяторів з монтажу систем опалення та водопостачання (Install Battle), 2-й Кубок України з монтажу сантехніки, водовідведення та водоочищення (Install Fest Cup). Крім того, представлена практична виставкова експозиція, а також проходитимуть семінари, майстер-класи та демонстрації обладнання.

Незабаром, у січні-квітні 2019 року, в обласних центрах України будуть проведені регіональні відбіркові тури для визначення майбутніх учасників змагань.

Читайте наши статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 2 299


Оставьте комментарий

Telegram