Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Найшвидша з трубних систем — Heat-PEX «Fast&Easy»

Компанія Heat-PEX пропонує систему «Fast&Easy» — найшвидшу в монтажі систему в лінійці Heat-PEX. Розширення труби разом із обтискним кільцем— це все, що потрібно для виконання з'єднань системи

Система Heat-PEX «Fast&Easy» складається із двох видів труб РЕ-Ха, розрахованих на тиск 6 та 10 бар відповідно до типу труби та максимальну температуру 90°С, та одного універсального виду фітингів. Вона застосовується для господарсько-питного водопостачання, радіаторного та поверхневого опалення.

При дотриманні правил монтажу та використання гарантія на систему становить 10 років. При цьому строк служби системи становить не менше 50 років.
Всі труби та фітинги пройшли експертизу в Державній системі сертифікації та підтверджуються Сертифікатами відповідності.

Труби системи HEAT-PEX «Fast&Easy»

Зображення Труби РЕ-Хa, що використовується у системі «Heat-PEX Fast&Easy»

Універсальні труби Heat -PEX характеризуються робочим тиском - 6 бар для труб діаметрами 16х2,0; 20х2,0; 25х2,3 мм та 10 бар для труб діаметрами 16х2,2; 20х2,8; 25х3,5 мм. Максимальна робоча температура становить 90 °С.

Труби системи Heat-PEX «Fast&Easy» характеризуються великою стійкістю до старіння під впливом високих температур, високою зносостійкістю, не отримують пошкоджень при згинанні навіть при низьких температурах. Однією з головних особливостей труб РЕ-Ха є їхня властивість повертатися в первозданний стан під дією температури т.з. «ефект пам’яті», а також відмінна хімічна стійкість. Оптимальне співвідношення гнучкості труб до опору високому тиску робить систему універсальною в підборі та монтажі.

Бар’єрний шар з етилен-вінілового спирту (EVOH) для труб РЕ-Ха запобігає проникнення кисню, відповідно до DIN 4726. Завдяки гладкості труби та відсутності звуження на фітингах існує лише невелика втрата тиску в системі. При цьому осад не накопичується навіть після багатьох років використання. Труби зручно транспортувати, оскільки вони постачаються в бухтах.

Фітинги системи HEAT-PEX «Fast&Easy»

Зображення фітинги системи HEAT-PEX «Fast&Easy»

В системі Heat-PEX «Fast&Easy» використовуються фітинги під обтискне кільце, які є універсальними та підходять як для труб, розрахованих на тиск 6 бар, так і для труб, розрахованих на тиск 10 бар, з різьбою та без різьби.

Універсальна труба РЕ-Ха під час монтажу системи розширюється спеціальним інструментом і тільки після цього монтується на фітинг. Таким чином, умовний діаметр фітингу наближається до умовного діаметра труби, що призводить до відсутності великого опору при з’єднанні та постійної швидкості потоку, а також знижує рівень шуму і підвищує опір до ерозії.

Система Heat-PEX «Fast&Easy» має в своєму асортименті як фітинги, виготовлені з PPSU, так і фітинги, виготовлені зі спеціальної латуні, стійкої до вимивання цинку.

Обидва види фітингів витримують заявлений тиск та температуру протягом усього строку служби системи та не потребують особливих заходів для захисту від внутрішньої корозії. Ззовні латунні фітинги необхідно захищати від прямого контакту з гіпсом, цементом і т.д., а PPSU ще і від монтажної піни, тому їх треба ховати в ізоляцію в якій прокладаються труби.

Спосіб з’єднань

Найшвидший спосіб монтажу системи пояснюється використанням лише одного інструмента та надійної техніки з’єднань - нероз’ємного з’єднання з обтискним кільцем. Основою для цього з'єднання є так званий «ефект пам'яті» – можливість повернення труби до первісного стану. При цьому ущільнення відбувається по всій поверхні контакту між фітингом та трубою без допомоги додаткових ущільнюючих елементів (наприклад гумове ущільнююче кільце). Сама система має великий вибір фітингів для різних варіантів з’єднань та підключень.

Зображення як монтувати систему «Heat-PEX Fast&Easy»

Обтискне кільце розташовується на кінці труби, після чого вони разом розширюються в холодному стані та одягаються на фітинг. Спеціальні виступи на кільці запобігають занадто глибокому його розташуванню на трубі, а також зсуву під час розширювання труби. За допомогою «ефекту пам'яті», труба повертається до первісного стану, внаслідок чого розширений діаметр труби стає меншим і труба обтискає фітинг.

Оптимальним температурним діапазоном для монтажу системи Heat-PEX «Fast&Easy» є температура від +5°С до + 25°С. В цих температурних параметрах монтаж системи відбувається легко та без додаткових зусиль. Однак при неможливості працювати в таких умовах, мінімальна можлива температура монтажу -10°С.

Стартовий набір для монтажу системи

Зображення стартовий набір системи трубопроводів «Heat-PEX Fast&Easy»

Для зручності монтажників, які тільки починають працювати з даною системою, компанія Heat-PEX випустила новий продукт - стартовий набір Heat-PEX «Fast&Easy» для інсталяторів. За допомогою цього набору можна легко і швидко здійснити монтаж системи, маючи під рукою всі інструменти та комплектуючі.

Стартовий бокс складається з:

  • кільця PE-RT Ø 16 - 20 мм (380 шт);
  • муфти із зовнішньою різьбою Ø 16 мм х G1/2” - 20 мм х G1/2” (30 шт);
  • муфти із внутрішньою різьбою Ø 16 мм х Rp1/2” - 20 мм х Rp1/2” (20 шт);
  • муфти з’єднувальної Ø 16 - 20 мм (20 шт);
  • кутника рівностороннього Ø 16 - 20 мм (50 шт);
  • кутника настінного Ø 16 мм х G1/2” - 20 мм х G1/2” (30 шт);
  • трійника рівностороннього Ø 16х16х16 мм - 20х20х20 мм (30 шт);
  • трійника редукційного Ø 20х16х16 мм, 20х16х20 мм, 20х20х16 мм (35 шт);
  • інструмента для монтажу системи Ø16-25 (1 шт).

Компанія Heat-PEX запропонувала унікальну можливість монтажникам та інсталяторам, яка полягає в тому, що при купівлі стартового набору інструмент для монтажу можна отримати в подарунок.

Ширше ознайомитися з продукцією та додатковими пропозиціями від Heat-PEX можна на сайті компанії.

«ВФ ХІТ-ПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 346


Залишити коментар

Telegram