Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

hansgrohe: сучасні змішувачі та термостати прихованого монтажу

Німецька компанія Hansgrohe була заснована у 1901 році у м. Шильтах підприємцем Хансом Грое, на честь якого і була названа. Зараз продукція цієї компанії відома у більшості країн світу. Під брендом hansgrohe виробляється сантехніка, аксесуари та душова програма, що вирізняються надійністю, якістю та досконалим дизайном

Сучасна ванна кімната – вже не просто місце для гігієни. Це простір для релаксації й усамітнення кожного члена родини. Тут можна розслабитися після насиченого трудового дня під м’яким струменем hansgrohe PowderRain або збадьоритися вранці, по черзі змінюючи струмені IntenseRain і Massage легким натисканням на кнопку Select.

Відео. Сучасні рішення для монтажу сантехніки для ванни

Спеціалісти німецького бренда hansgrohe створюють свої продукти так, щоби можна було насолодитися не лише красою води, а й естетикою інтер’єру ванної кімнати. Розкішні відтінки металу та мінімалістичні матові покриття hansgrohe FinishPlus дають змогу створити індивідуальний інтер’єр з урахуванням усіх ваших уподобань (рис. 1).

Зображення використання прихованого монтажу в душовій кімнаті Рис. 1. Приклад використання прихованого монтажу в душовій кімнаті

Дизайн сантехніки hansgrohe продуманий «на роки» та не підпорядковується швидкоплинним трендам. Тому ванна кімната з обладнанням від hansgrohe буде актуально виглядати й через кілька років після ремонту.

Компанія пропонує різноманітні рішення для умивальника, ванної, душу та біде; душову програму, сучасні системи зливу, аксесуари, кухонні змішувачі та мийки.

Прихований монтаж – стильне та лаконічне рішення для санвузла

Для кожної ситуації німецький бренд hansgrohe пропонує оптимальне рішення як з технічної, так і з фінансової точки зору.

Для ванних кімнат стандартного розміру або для людей, які не хочуть починати масштабний ремонт, пропонуються змішувачі та термостати зовнішнього монтажу. Їх можна легко встановити на наявні з’єднання, щоб підвищити цінність ванної кімнати з технічної та візуальної точки зору. Розміри з’єднань відповідають загальним стандартам, тож для санвузла підійдуть будь-які системи hansgrohe.

Варто зазначити, що будь-яка ванна кімната суттєво виграє, якщо механізм змішувача, труби та з’єднання залишаються на задньому плані. Тож усім, хто цінує мінімалістичний дизайн і винятковий комфорт користування, ми рекомендуємо розглянути системи прихованого монтажу для душу та ванни. Це рішення ідеально підійде для проектів, коли ремонт у ванній кімнаті робиться «з нуля», або для інших масштабних реновацій (так званих «капітальних ремонтів»).

За вбудованою у стіну системою буде зручно доглядати: зовнішня поверхня продукту менша, тож видалити бруд і вапняний наліт можна кількома рухами м’якої ганчірки з миючим засобом на основі лимонної кислоти.

Сантехніка для ванни й душу прихованого монтажу від hansgrohe заощаджує простір, що особливо порадує власників невеликих ванних кімнат.

Види та особливості систем внутрішнього монтажу від hansgrohe

Наразі німецький бренд hansgrohe пропонує своїм споживачам кілька варіантів систем внутрішнього монтажу:

 • універсальна монтажна коробка іBox (арт. 01800180);
 • прихована частина для одноважільних змішувачів (арт. 13620180);
 • прихована частина для настінних змішувачів (арт. 13622180).

Базовий комплект для одноважільного душового змішувача (арт. 13620180), зображений на рис. 2, не є взаємозамінним із універсальною прихованою частиною iBox (арт. 01800180). Переглянути позиції за цими та іншими артикулами можна на сайті www.shop.hansgrohe.com.ua.

Зображення Приховані частини hansgrohe для одноважільних змішувачів для душу та ванни Рис. 2. Приховані частини hansgrohe для одноважільних змішувачів для душу та ванни

При встановленні одноважільного змішувача для душу використовується лише один вихід, а на інший монтується заглушка. Під час монтажу одноважільного змішувача для ванни використовуються обидва виходи (див. рис. 3).

Зображення Монтаж одноважільного змішувача для ванни та душу Рис. 3. Монтаж одноважільного змішувача для ванни та душу

Базовий набір прихованого монтажу hansgrohe для одноважільного душового змішувача обладнаний практично безшумним сучасним керамічним картриджем. Даний виріб підходить для всіх комплектів душової кабіни, ванни та термостата прихованого монтажу. Глибина встановлення (арт. 13620180) варіюється від 55 до 83 мм. Обмеження температури регулюється. А для арт. 01800180 глибина встановлення варіюється від 80 до 108 мм.

Термостати можна встановлювати у квартирах або будинках, де під час користування водою бувають перепади тиску чи температури води. Вони дають відчуття більшого комфорту та захищеності, адже немає ймовірності потрапити під незапланований контрастний душ.

Зображення Типи термостатів із поворотним керуванням для ванни та душу Рис. 4. Типи термостатів із поворотним керуванням

Термостати hansgrohe прихованого монтажу з поворотним керуванням діляться на кілька типів (див. рис. 4):

 • термостат із запірним вентилем (пропускна здатність 26 л/хв);
 • термостат із запірно-перемикаючим вентилем (пропускна здатність 26 л/хв);
 • звичайний термостат із поворотним керуванням (пропускна здатність від 37 до 43 л/хв залежно від моделі);
 • термостат highflow з високою пропускною здатністю (до 59 л/хв).

Процес прихованого монтажу термостата hansgrohe Select можна побачити на рис. 5.

Зображення монтаж внутрішнього термостата Рис. 5. Процес монтажу внутрішнього термостата hansgrohe

Термостати з керуванням Select мають свої особливості прихованого монтажу залежно від кількості виходів і від того, якою є пропускна здатність виробу (див. рис. 6).

Зображення Особливості прихованого монтажу термостатів hansgrohe з кнопкою Select Рис. 6. Особливості прихованого монтажу термостатів hansgrohe з кнопкою Select

Універсальний механізм iBox

Зображення монтаж прихованої частини hansgrohe iBox Основою для різноманітних рішень прихованого монтажу від hansgrohe є універсальна частина iBox (рис. 7). Змішувачі та термостати для ванни та душу прихованого монтажу встановлюються на неї (рис. 8) в нішу стіни разом із трубами та іншими частинами змішувача, які не потрібні користувачу зовні. Таким чином, клієнт отримує більше місця та свободи рухів, а отже – більше задоволення під душем.

Внутрішній універсальний блок iBox був презентований користувачам у 2001 році й ось вже понад 2 десятиліття не втрачає популярності. З моменту появи iBox Universal в асортименті німецького бренду він залишається найбільш використовуваною прихованою частиною, що підходить для більшості актуальних змішувачів і термостатів hansgrohe та AXOR. Щоби встановити iBox, потрібно зовсім небагато часу.

Пристрій легко комбінується зі стандартними лінійками змішувачів і термостатів hansgrohe, тому в будь-який момент можна замінити картридж і зовнішню частину (накладку) на більш сучасну й функціональну, наприклад, із кнопкою Select. Для цього не доведеться ламати стіну, в ніші якої встановлений універсальний механізм.

Серед усіх інших переваг hansgrohe iBox Universal можна виокремити такі:

 • симетричне встановлення по колу;
 • широкі можливості монтажу;
 • надійний захист від вологи;
 • низький рівень шуму;
 • легке промивання;
 • чудове рішення для дуже тонких або дуже товстих стін;
 • наявний подовжувач розетки.

Німецький бренд hansgrohe пропонує понад 200 систем із різноманітним дизайном, які можна встановити на iBox. Це значно полегшує процес ремонту та дає можливість втілити багато функціональних рішень.

RainSelect – втілення неперевершеного дизайну та функціональності

Система керування душем hansgrohe RainSelect, яку можна встановити на одну з прихованих частин (відрізняються кількістю виходів: 2, 3, 4, 5), дозволяє розташувати всі функції керування в одному вузлі. Завдяки йому можна керувати п’ятьма джерелами води за допомогою однієї прихованої частини. При цьому під час планування слід враховувати розміщення лише одного продукту – витонченого корпусу висотою 90 мм, який виступає всього на 16,5 мм.

Дизайн пристрою не відстає від функціональної частини: він також на висоті! Плаский силует зі скла та металу чудово виглядає на стіні душової, а великі водонепроникні кнопки термостату зі зрозумілими символами дозволяють легко керувати ним навіть дітям. Приховану частину RainSelect можна поєднувати з будь-яким верхнім душем з одним або кількома типами струменя. На панелі розташований зручний тримач для лійки ручного душу, щоб ваш інтер’єр завжди був упорядкованим.

Планка hansgrohe RainSelect – це дійсно інноваційний спосіб керування душем. За допомогою ергономічної рукоятки з виступом можна керувати тиском води, а також вмикати чи вимикати її. Користувач захищений від випадкового ввімкнення води, температура якої більше 40°C, тож ймовірність виникнення опіків зводиться до нуля.

Зображення накладні панелі Rain Select В асортименті німецького бренду hansgrohe доступні версії RainSelect для 2-5 споживачів (рис.9), зокрема й варіант з виливом на ванну (рис. 10).

Розмаїття інноваційних технологій hansgrohe для комфорту

Сучасні вироби hansgrohe обладнані технологіями, покликаними зробити вашу взаємодію з водою більш комфортною та економною.

Серед найбільш відомих інновацій – EcoSmart (рис. 11).

Зображення Технологія hansgrohe EcoSmart для змішувачів Рис. 11. Технологія hansgrohe EcoSmart для змішувачів

Душі та змішувачі, обладнані за цією технологією, витрачають на 60% менше води порівняно зі стандартними продуктами. Лише порівняйте: звичайний змішувач для раковини витрачає близько 13 л/хв, а змішувач hansgrohe EcoSmart — до 5 літрів! Така економія можлива завдяки підмішуванню повітря й спеціальному обмежувачу струменя води. Аератор насичує воду дрібними бульбашками повітря, створюючи об’ємний потік.

Завдяки цьому користувач не лише піклується про довкілля, а й заощаджує власні кошти. Наприклад, ручний душ hansgrohe Raindance Select E 120 EcoSmart заощаджує близько 60% води за рік, якщо ним користується середньостатистична родина з 4 осіб. Ви зможете заощадити кошти на оплаті рахунків за воду. І це лише один виріб лінійки hansgrohe EcoSmart!

Екологічними можна назвати також інноваційні технології СoolStart AirPower і Select.

Змішувачі для раковини hansgrohe CoolStart (рис. 12) дозволяють під час кожного використання знижувати споживання гарячої води та енергії. Вони спроектовані так, що у центральному положенні рукоятки тече лише холодна вода, якої цілком достатньо, щоб швидко помити руки. Гарячу воду можна ввімкнути лише тоді, коли ви усвідомлено повернете важіль вліво.

Зображення Технологія hansgrohe CoolStart для змішувачів Рис. 12. Технологія hansgrohe CoolStart для змішувачів

Технологія AirPower (рис. 13) проста, але при цьому якісно змінює відчуття від прийому душу або миття рук. Краплі води насичуються повітрям, стаючи легшими та м’якшими. Продукти hansgrohe AirPower мінімізують надокучливе розбризкування та сприяють більш екологічному споживанню води.

Зображення Зображення Технологія hansgrohe AirPower для змішувачів Рис. 13. Технологія hansgrohe AirPower для змішувачів

Наявність кнопки Select (рис. 14) забезпечує більш точне керування водою. Можна одним натисканням перемикатися між різними типами струменів (для верхніх і ручних душових лійок), а також миттєво вмикати й вимикати воду (для змішувачів). При цьому заздалегідь встановлений об’єм і температура води не змінюються.

Зображення Кнопка Select для перемикання між типами струменів ручної лійки hansgrohe Рис. 14. Кнопка Select для перемикання між типами струменів ручної лійки hansgrohe

Правильний догляд за німецькою сантехнікою hansgrohe

Догляд за змішувачами та душовими лійками hansgrohe не займає багато часу завдяки технології QuickClean. Як вона працює? На аераторі змішувачів і форсунках душів знаходяться гнучкі силіконові вставки. Для очищення продукту від вапняного нальоту потрібно просто потерти їх пальцями, а потім увімкнути воду. Кілька нескладних рухів – і сантехніка hansgrohe працює, як нова без застосування агресивних миючих засобів або спеціальних пристосувань для чищення! Погодьтеся, що це важливо у наших реаліях, коли якість води у більшості населених пунктів не завжди відповідає вимогам.

Для правильного догляду за поверхнями сантехніки й аксесуарів hansgrohe слід дотримуватися нескладних рекомендацій:

 1. Використовуйте миючі засоби на основі лимонної кислоти (рис 15).
 2. Насипайте (або наливайте) миючий засіб спочатку на м'яку ганчірку, а потім протирайте нею поверхні. Розпорошувати «хімію» безпосередньо на сантехніку або всередину душової кабіни не можна.
 3. Після очищення від вапняного нальоту чи забруднень слід промити поверхні проточною водою.

Зображення Догляд за змішувачем hansgrohe за допомогою екологічного миючого засобу Рис. 15. Догляд за змішувачем hansgrohe за допомогою екологічного миючого засобу

Такий нескладний догляд на довгі роки забезпечить комфорт від користування сантехнікою hansgrohe. Щоб дізнатися більше про асортимент, дизайнерські та технічні особливості, специфіку монтажу продукції hansgrohe, звертайтеся до консультантів чи на сайт офіційного інтернет-магазину в Україні: www.shop.hansgrohe.com.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 760


Залишити коментар

Telegram