Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

GROHE X Summit 2023 «Турбота про воду – перший віртуальний саміт сантехнічної галузі – 7-9 березня

На порталі GROHE X відбудеться перший у індустрії саміт GROHE X Summit 2023 «Турбота про воду»

Компанія GROHE створює місце для турботи про воду: віртуальні зустрічі GROHE X Summit. Це збір експертів, об’єднання людей та індустрії заради кращого, більш екологічно здорового майбутнього, а також місце для знайомства, дискусій та навчання.

Зображення саміт GROHE X Summit 2023 "Турбота про воду"

Саміт пройде З 7 по 9 березня 2023 року. Кожен день саміту присвячений одному з надзвичайно важливих трендів індустрії – урбанізації, екологічному розвитку та здоров'ю і благополуччю. Теми для обговорення: Що робить певне місце домом? Як ми будемо жити з водою та використовувати її в майбутньому? Як вода може допомогти оздоровити населення, яке перебуває у стресовому стані? Також на саміті будуть анонсовані новинки компанії GROHE.

Реєструйтесь зараз, щоб забронювати місце на цьогорічному саміті та дізнатись із перших вуст про те, яка участь GROHE у вирішенні світової проблеми водопостачання.

Реєстрація на порталі GROHE X.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 1 848 / 2023-02-21 15:32:21

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram