Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

GROHE X Summit 2023 «Турбота про воду – перший віртуальний саміт сантехнічної галузі – 7-9 березня

На порталі GROHE X відбудеться перший у індустрії саміт GROHE X Summit 2023 «Турбота про воду»

Компанія GROHE створює місце для турботи про воду: віртуальні зустрічі GROHE X Summit. Це збір експертів, об’єднання людей та індустрії заради кращого, більш екологічно здорового майбутнього, а також місце для знайомства, дискусій та навчання.

Зображення саміт GROHE X Summit 2023 "Турбота про воду"

Саміт пройде З 7 по 9 березня 2023 року. Кожен день саміту присвячений одному з надзвичайно важливих трендів індустрії – урбанізації, екологічному розвитку та здоров'ю і благополуччю. Теми для обговорення: Що робить певне місце домом? Як ми будемо жити з водою та використовувати її в майбутньому? Як вода може допомогти оздоровити населення, яке перебуває у стресовому стані? Також на саміті будуть анонсовані новинки компанії GROHE.

Реєструйтесь зараз, щоб забронювати місце на цьогорічному саміті та дізнатись із перших вуст про те, яка участь GROHE у вирішенні світової проблеми водопостачання.

Реєстрація на порталі GROHE X.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 913 / 2023-02-21 15:32:21


Залишити коментар

Telegram