Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

GROHE X – надсучасний цифровий контент-хаб компанії GROHE

Зображення GROHE X цифрова платформа 16 березня 2021 року LIXIL EMENA запускає першу у сантехнічній галузі цифрову платформу - GROHE X, розроблену спеціально для провідного світового бренду GROHE. Відтепер відвідувачі платформи мають нагоду отримати власний досвід взаємодії з брендом GROHE. Надихаючий та інформативний мультимедіа-контент сімома мовами (англійською, німецькою, російською і польською), створений для задоволення потреб як споживачів, так і професійних партнерів, допоможе досліджувати світ GROHE та розширювати свій кругозір, завжди бути у курсі останніх світових тенденцій санітарного бізнесу. Ви можете підключатися у зручному для вас місці та у зручний час.

З приводу запуску цифрової платформи GROHE X лідер Fittings LIXIL International та співдиректор Grohe AG Томас Фур зазначив: «Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам випробувати наші інновації та безпосередньо обмінюватися з нами досвідом. GROHE X дозволяє кожному користувачу поринути у різноманітний світ GROHE і отримати структурні елементи для створення власного досвіду роботи з брендом. Ви матимете доступ до ексклюзивних, залаштунковий відомостей про наші заводи та про те, як наш орієнтований на споживача ланцюг постачання пов’язує їх зі світовими ринками, дізнаєтесь більше про наші новітні технології, розроблені у нашому власному відділі досліджень та розробок R&D, що знаходиться у місті Хемер у Німеччині. Те, що наша команда втілила у життя за такий короткий проміжок часу, вражає».

Основна ідея створення платформи виникла як альтернатива проведенню світової торгової виставки ISH, широко відомої у сфері водопостачання та HVAC технологій. Оскільки компанія GROHE вирішила не брати участі у виставці у зв’язку з пандемією Сovid-19, розробники вирішили втілити ідею в життя. Більше того, масштаб цифровізації GROHE збільшився, і таким чином сьогодні цифрова платформа GROHE X є не просто замінником торгової виставки. Тут зосереджені як розважальні історії, так і такі, що спонукають до роздумів, надихають на створення особливих інтер’єрів. Окрім того, GROHE X як платформа стає новим місцем зустрічі поціновувачів бренду, зближує людей в усьому світі, забезпечує обмін досвідом і отримання підтримки від експертів бренду.

В рамках запуску передбачено вільний доступ для широкої аудиторії до редакційного контенту, а також проведення заходів спеціального формату (онлайн-презентацій) для бізнес-партнерів GROHE. Для відвідування заходів спеціального призначення необхідно попередньо надіслати особисті дані і узгодити свою реєстрацію з штаб-квартирою GROHE.

GROHE X – це цифрова платформа, створена на основі загальних відгуків ділових партнерів GROHE про те, чого вони очікують від бренду і є, за словами лідера LIXIL EMENA та співдиректора Grohe AG Йонаса Бреннвальда, результатом революційного мислення.

До зустрічі на grohe-x.com!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 939 / 2021-03-01 17:23:19

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram