Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Гребенка Multidis R от Oventrop

O_200 Компания Oventrop (Германия) начала поставки в Украину распределительного коллектора Multidis R (DN 20) со встроенными запорными вентилями. Арматура предназначена для систем холодного и горячего водоснабжения.

Коллектор изготовлен из бронзы и, благодаря конструктивным особенностям, имеет большую пропускную способность. Значение Kvs на один отвод достигает 4,78 м3/ч. Это позволяет применять Multidis R вместо обычной гребенки дюймового размера, в тех случаях, когда к одному отводу последовательно подключено несколько потребителей. Программа поставок включает гребенки на 2, 3 или 4 отвода. Присоединительные размеры – ¾ʺ. Торцевой отвод в конструкции новинки может быть использован для наращивания количества гребенок либо перекрывается заглушкой.

Видео. Испытание коллектора Oventrop

В комплект поставки входят: коллектор, комплект наклеек для обозначения потребителей (на русском языке), двусторонние таблички красного и синего цвета. Товар сертифицирован по немецкому стандарту DVGW и в соответствии с украинским законодательством.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 881 / 2016-12-12 10:14:48


Залишити коментар

Telegram