Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Готуємось до виставок у Дніпрі

Без-имени-3200 Міжнародна спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, литва та енергетики «Машпром», «ЛітЕкс», «Енергопром», відбудеться з 10 по 12 жовтня 2018 року в ПР «Лавина» в м. Дніпро.

Традиційно дніпровська виставка поєднує найбільші індустріальні області України на якій можна продемонструвати вироби промисловцям всієї країни, розширити ділові зв’язки, налагодити контакти між трьома категоріями підприємств, які формують промисловий ринок в Україні у галузі металевого литва. Також на виставці присутні розробники, виробники і постачальники промислового обладнання, ливарного обладнання, приладів, матеріалів, технологічних процесів, консалтингові компанії, інвестиційні і лізингові компанії, науково-дослідні інститути, спеціалізовані друковані видання. Не оминуть дану виставку постачальники матеріалів для виробництва литва, промислових засобів індивідуального захисту, ізоляційних матеріалів в енергетиці, електротехніці, виробники альтернативної енергії, електричної і теплової енергії тощо.

В програму виставки включені пізнавальні й інформативні конференції, майстер-класи та ділові зустрічі, учасники яких зможуть обмінятись знаннями і досвідом. У презентаційній зоні будуть продемонстровані діючі промислові станки.

Запрошуємо стати учасником Міжнародної спеціалізованої виставки промислового обладнання металообробки, литва і енергетики.

Видання AW-Therm долучається до висвітлення новинок з виставки.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 213

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


1 коментар

  • Когда и где будет проходить выставка"Машпром" мы хотим принять участие.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram