Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Головна будівельна премія України

13 жовтня в Києві відбулося вручення V Всеукраїнської будівельної премії Ibuild, яка щорічно проводиться «Конфедерацією будівельників України»

КБУ_19На церемонію нагородження у концертно-виставковий центр «Парковий» зібралися провідні фахівці, керівники підприємств галузі, партнери. Крім того, захід об’єднав представників органів державної влади, дипломатичних представництв, міжнародних організацій, громадськості та засобів масової інформації.

Велика увага до конкурсу пояснюється її високою престижністю. Адже стати лауреатом премії Ibuild для компаній означає підтвердження власних досягнень, натхнення до нових звершень, зміцнення авторитету та всеукраїнське визнання. Крім того, премія не має аналогів в нашій країні.

Переможців визначали за результатами відкритого онлайн-голосування на сайті «Конфедерації будівельників України» , у якому взяли участь кілька тисяч людей, а також за оцінюванням компетентного журі – Експертної ради, до якої входив і представник нашого видання, інформаційного спонсору премії медіа-ресурсу AW-Therm.

Заявки на участь у конкурсі приймалися протягом року до 20 вересня.

Усі номінанти традиційно були представлені у кількох основних категоріях. Відзначили, зокрема, кращі втілені в життя проекти, компанії, партнерів та окремих осіб за внесок у розвиток будівельної галузі.

КБУ_11Як зазначив, відкриваючи захід, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, всі відзначені – дійсно достойні своїх нагород. Він наголосив на важливому значенні будівельної галузі в сьогоднішній економіці країни та розповів про досягнення у цій сфері. «Україна – не лише аграрна, а й будівельна країна. Сьогодні одна гривня, вкладена в будівництво, приносить додатково п`ять гривень інвестицій в економіку, а на кожне робоче місце у галузі припадає декілька професій у суміжних сферах», – наголосив Л. Парцхаладзе, зазначивши, що за останній час зросли на 25% капітальні вкладення, а в поточному році введено в експлуатацію на 50% більше об`єктів ніж торік.

Кращі об`єкти

Увагу професіоналів галузі та, відповідно, високі місця у рейтингу вибороли 13 об`єктів житлової нерухомості. Серед них такі комплекси: Taryan Towers (за параметром інноваційності), «Адмірал Сенявін» (комплекс економ-класу возведений у м. Херсон), «Петрівський квартал» («місто в місті»), «Озерний гай Гатне» (розвинена інфраструктура), «Ліко-град» (комплексність забудови), «Карат» (кращий у передмісті м. Києва), «Патріотика» (житловий масив), «Автограф» (комфортність оселі).

Крім того, все більшу актуальність набувають питання енергоефективності житла, що знайшло своє відображення при визначенні таких лауреатів премії, як ЖК «А52» (елітна новобудова року), ЖК «Грінвіль-хауз» (регіональний житловий комплекс, в якому ще на етапі проектування закладені рішення з енергозбереження при опаленні, улаштування економного освітлення та електрообладнання). Окремої премії «Енергоефективне житло року» удостоєний ЖК «Нова Англія». При його будівництві застосована запатентована технологія виробництва стінових модулів з системою утеплення. Серед номінантів також еко-дім «Оптіма-Хаус», про який наше видання детально писало.

Загалом, за сумою всіх факторів, кращим житловим комплексом 2017-го року визнано ЖК «Чайка», що на сьогодні вже включає 29 багатоповерхових будинків та 40 об’єктів інфраструктури.

Корпоративні та іменні нагороди

КБУ_2 Престижної премії Ibuild удостоєні кілька провідних будівельних компаній, що не перший рік працюють на ринку та добре себе зарекомендували: «Перфект груп» (будівельна корпорація року), «Cібіес холдинг» (регіональний забудовник), «Альтіс-холдінг» (генпідрядник), «КАН Девелопмент» (девелопер), «Стікон» (успішна регіональна компанія з м. Одеса), «МЖК «Оболонь» (за активну участь у програмі молодіжного житлового будівництва).

Кращою за критерієм надійності визнана компанія «Геос», у активі якої немає жодного довгобуду. Теж саме можна сказати і про «Інтергал-Буд», що також удостоєна премії за якість та стабільність будівництва.

Реставрація та збереження пам’яток архітектури принесла нагороду компанії «Нерухомість столиці». Завдяки її професіоналізму максимально збережено стилістику історичної забудови вулиць. З іншого боку, особливий інноваційний підхід до архітектури та інфраструктури став приводом для відзначення компанії-забудовника «Водограй».

КБУ_3

Нагороди також отримали спеціалізовані компанії «БМ профі демонтаж», розплідник декоративних рослин «Єва», «СВП майстер», «Керрот», «Кострижівський комбінат будівельних матеріалів».

Сучасне будівництво неможливо уявити без участі багатьох компаній-партнерів з інших галузей. Отже організатори конкурсу не забули і про них. Відзначили, зокрема, «Комерційний банк – Глобус» за фінансову підтримку проектів та мережу супермаркетів «Білла-Україна», яка виступила замовником торгового центру.

Лауреатами також стали вузькопрофільні спеціалізовані засоби масової інформації: Commercial Property, Build Portal. За окремий особистий внесок у розвиток будівельної галузі нагороди «Архітектор року» удостоєна директор «АІММ-груп» Анна Іскіердо, а звання «Журналіст року» – засновник журналу Prof Build Світлана Шах.

Розваги для переможців

КБУ_4 Разом із нагородженням, на гостей чекала яскрава концертна програма за участі народної артистки України Оксани Білозір та співачки Христини Соловій. Виступали Національний академічний духовий оркестр України та гурт «КІТУТІК».

Ведучими церемонії були популярні артисти Габріела Масанга та Олег Панюта.

Крім того, був влаштований вишуканий бенкет від однієї з провідних кейтерингових компаній України, під час якого всі могли поспілкуватися у дружньому колі та привітати переможців.

По завершенню заходу отримано велику кількість схвальних відгуків та подяк на адресу, зокрема, одного з головних організаторів свята, виконавчого директора «Конфедерації будівельників України» Віталія Грусевича. Обговорення конкурсу на момент підготовки цього матеріалу до друку активно тривало на сторінках організаторів та учасників у соціальних мережах.

Наразі, як повідомили в КБУ, триває підготовка до наступного конкурсу Ibuild, що стартує на початку 2018 р. Загалом, з часів першого конкурсу, до участі залучено понад 1 тис. будівельних компаній з усіх регіонів України.

Довідка. Всеукраїнська будівельна премія Ibuild – це ключовий щорічний галузевий захід з визначення кращих фахівців, проектів, об’єктів та підприємств. Мета заходу – залучення уваги до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску у розвиток будівельної галузі України.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 821


Залишити коментар

Telegram