Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

«Генератори води» для громадського споживання

Зображення генератори води з повітря Об'єднані Арабські Емірати планують встановити «генератори води», які перетворюють вологу з повітря на питну воду для громадського споживання. Нова технологія дозволить вилучати з атмосфери чисту воду у промислових обсягах та працювати 24/7 з використанням екологічно чистої енергії.

Інноваційний проект здійснюється американською компанією AQUOVUM, що займається водними технологіями, у партнерстві з Університетом науки та технологій Масдара та Халіфи у рамках тристоронньої угоди про дослідження та розробки. Надалі проект буде розгорнутий у Масдарі – футуристичному місті із «стійкою» інфраструктурою, яке в даний час будується поряд з аеропортом Абу-Дабі.

«Генератори води» живляться від екологічно чистої сонячної енергії та забезпечують безперебійне водопостачання з повітря навіть в умовах посушливого клімату ОАЕ. Модифікований контейнер, що транспортується, стане першим у світі генератором води з нульовим викидом вуглецю.

Комплект з 20 «генераторів води» може виробляти 6700 літрів прісної води на день, коли місцеві умови становлять 26°C та вологість 60% або більше, якщо дозволяють атмосферні умови.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 655 / 2022-03-30 00:23:15

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram