«Генератори води» для громадського споживання

Зображення генератори води з повітря Об'єднані Арабські Емірати планують встановити «генератори води», які перетворюють вологу з повітря на питну воду для громадського споживання. Нова технологія дозволить вилучати з атмосфери чисту воду у промислових обсягах та працювати 24/7 з використанням екологічно чистої енергії.

Інноваційний проект здійснюється американською компанією AQUOVUM, що займається водними технологіями, у партнерстві з Університетом науки та технологій Масдара та Халіфи у рамках тристоронньої угоди про дослідження та розробки. Надалі проект буде розгорнутий у Масдарі – футуристичному місті із «стійкою» інфраструктурою, яке в даний час будується поряд з аеропортом Абу-Дабі.

«Генератори води» живляться від екологічно чистої сонячної енергії та забезпечують безперебійне водопостачання з повітря навіть в умовах посушливого клімату ОАЕ. Модифікований контейнер, що транспортується, стане першим у світі генератором води з нульовим викидом вуглецю.

Комплект з 20 «генераторів води» може виробляти 6700 літрів прісної води на день, коли місцеві умови становлять 26°C та вологість 60% або більше, якщо дозволяють атмосферні умови.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Просмотрено: 2 179 / 2022-03-30 00:23:15


Оставьте комментарий

Telegram