Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Генератори води» для громадського споживання

Зображення генератори води з повітря Об'єднані Арабські Емірати планують встановити «генератори води», які перетворюють вологу з повітря на питну воду для громадського споживання. Нова технологія дозволить вилучати з атмосфери чисту воду у промислових обсягах та працювати 24/7 з використанням екологічно чистої енергії.

Інноваційний проект здійснюється американською компанією AQUOVUM, що займається водними технологіями, у партнерстві з Університетом науки та технологій Масдара та Халіфи у рамках тристоронньої угоди про дослідження та розробки. Надалі проект буде розгорнутий у Масдарі – футуристичному місті із «стійкою» інфраструктурою, яке в даний час будується поряд з аеропортом Абу-Дабі.

«Генератори води» живляться від екологічно чистої сонячної енергії та забезпечують безперебійне водопостачання з повітря навіть в умовах посушливого клімату ОАЕ. Модифікований контейнер, що транспортується, стане першим у світі генератором води з нульовим викидом вуглецю.

Комплект з 20 «генераторів води» може виробляти 6700 літрів прісної води на день, коли місцеві умови становлять 26°C та вологість 60% або більше, якщо дозволяють атмосферні умови.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 726 / 2022-03-30 00:23:15


Залишити коментар

Telegram