Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Газові котли BAXI п'ятого покоління

Компанія BAXI, провідний європейський виробник опалювальної техніки, представляє настінні газові котли п'ятого покоління ECO Compact і MAIN 5 - продовження добре відомих в Україні серій Fourtech і MAIN Four. Успадкувавши все найкраще від попередніх моделей, котли п'ятої серії отримали найсучаснішу автоматику. Оновлені плати управління створені на базі найсучасніших контролерів від провідних європейських виробників

Baxi200 Котли ECO Compact і MAIN 5 являють собою унікальне поєднання якості, функціональності і елегантності, відрізняючись від усіх попередніх котлів ще більш компактними розмірами (700х400х298 мм), легкістю в установці, використанні і обслуговуванні.

ЖК-дісплей - зручність управління!

Крім надкомпактних розмірів безперечною перевагою котлів ECO Compact і MAIN 5 є кнопкове управління і зручний в користуванні широкий рідкокристалічний дисплей. Цифрова панель керування безперервно і точно відображає як поточний стан котла, так і встановлювані параметри. Ясні і прості символи роблять управління котлом простим і зрозумілим, дозволяючи насолодитися роботою котла.

Надійність роботи - традиція BAXI

Для забезпечення безпечної роботи в котлах ECO Compact і MAIN 5 є наступні пристрої контролю та безпеки:

  • система захисту від замерзання в контурах опалення та ГВП - захист спрацьовує при падінні температури нижче +5°С, автоматично включає котел і нагріває теплоносій до +30°С, захищаючи тим самим гідравлічні вузли і з'єднання від замерзання;
  • запобіжний клапан в контурі опалення - спрацьовує, коли тиск води в контурі опалення досягає 3 атм. ;
  • прессостат мінімального тиску води - вимикає котел при недостатньому тиску води в системі опалення;
  • іонізаційний датчик полум'я - виключає витік газу при відсутності полум'я;
  • запобіжний термостат перегріву - контролює максимально допустиму температуру теплоносія;
  • системи захисту від блокування насоса і триходового клапана - дані системи включаються автоматично кожні 24 години.

Інноваційним рішенням стало застосування системи адаптації потужності та контролю тяги. Автоматика, одержуючи сигнали від іонізаційного електрода і датчика температури димових газів, аналізує повноту згоряння палива. За результатами такого аналізу котел або працює в нормальному режимі, або підлаштовується до ненормованим умовам повітроприпливу та димовидалення. Нова система адаптації потужності дозволила відмовитися від застосування пневмореле і пристрою Вентурі.

Крім того, котли п'ятого покоління ECO Compact і MAIN 5 оснащені електронною системою самодіагностики, яка дозволяє визначити різні типи несправностей у роботі системи опалення.

Котли п'ятого покоління ECO Compact і MAIN 5 також мають можливість диспетчеризації - тобто виведення сигналу про роботу котла на віддалений пульт диспетчера. Для цього котел необхідно доукомплектувати інтерфейсної платою, яка підключається до основної плати котла. Диспетчеризація особливо зручна при поквартирному опаленні, коли на одному будинку встановлено кілька десятків котлів. У цьому випадку диспетчер, не виходячи з приміщення, може побачити на єдиному табло всі випадки можливого блокування окремих котлів.

Окремо слід відзначити, що, як і всі інші котли BAXI, що поставляються в Україну, котли ECO Compact і MAIN 5 повністю адаптовані до вітчизняних умов. Вони стійко працюють в діапазоні живлячої напруги 170 - 270 В, а також при зниженні вхідного тиску газу до 4 мбар.

Монтажні та обслуговуючі організації гідно оцінять надзвичайну зручність і простоту обслуговування котлів ECO Compact і MAIN 5. Завдяки ретельно продуманій внутрішньої конструкції котла доступ до всіх компонентів можливий через передню панель, а особлива конструкція кріплення бічних панелей забезпечує безперешкодний доступ до всіх вузлів котла, що робить обслуговування простим і зручним.

Додатковим плюсом є застосування швидкорознімних з'єднань гідравлічних вузлів і нова компоновка розширювального бака, що полегшує обслуговування обладнання. Навіть якщо сам котел вбудований в меблі і повністю закритий з усіх бічних сторін, будь-яка внутрішня деталь котла може бути легко і швидко знята без демонтажу самого котла.

Компактні розміри котлів в комплекті з кріпильної пластиною підвищують зручність монтажу та обслуговування котла в умовах обмеженого простору.

Інженерні рішення ECO Compact

Котли ECO Compact - володіють усіма необхідними споживчими якостями, відсутність надмірностей робить їх найбільш надійними і доступними за ціною.

У настінних котлах ECO Compact встановлено два теплообмінника. У першому з них (так званому «первинному»), розташованому в камері згоряння, нагрівається теплоносій. Потім теплоносій надходить у систему опалення або, якщо котел працює в режимі підготовки гарячої води, в так званий «вторинний» теплообмінник. При роботі в режимі підготовки гарячої води у вторинному теплообміннику теплоносій віддає тепло, нагріваючи холодну воду, що надходить, до заданої температури ГВП.

Первинний мідний теплообмінник котла покритий спеціальним складом для додаткового захисту від корозії. Вторинний пластинчастий теплообмінник в двоконтурних моделях виконаний з нержавіючої сталі. Також двоконтурні моделі мають триходовий клапан з електричним сервоприводом.

Настінні котли MAIN 5 тепло і гаряча вода для вашої квартири

Газові котли MAIN 5 мають у своєму складі єдиний теплообмінник, влаштований за принципом «труба в трубі». В одній його частині нагрівається теплоносій для системи опалення, в іншого ж - вода для системи ГВП. Теплообмінник такої конструкції отримав назву «бітермічний». Використання єдиного «бітермічного» теплообмінника замість двох роздільних дозволило знизити вартість котлів і спростити їх конструкцію (не потрібні триходовий клапан з сервоприводом і вторинний пластинчастий теплообмінник).

Всі котли MAIN 5 двоконтурні, і кількості вироблюваної води цілком достатньо для потреб гарячого водопостачання квартири або невеликого будинку. Ці котли також мають вбудовану систему електронного захисту від утворення накипу.

Котли ECO Compact і MAIN 5 забезпечені енергозберігаючим циркуляційним насосом з автоматичним відводом повітря, датчиком протоку гарячої води, автоматичним байпасом, манометром і фільтром на вході холодної води.
Завдяки наявності двох діапазонів регулювання температури в системі опалення (30-85°С і 30-45°С) котли ECO Compact і MAIN 5 можуть працювати і в режимі «теплих підлог».

Газова система котлів відрізняється високою надійністю, економічністю і безпекою. Вона забезпечена безперервною електронною модуляцією полум'я в режимах опалення та ГВП. Можливе також перенастроювання котла для роботи на зрідженому газі, що розширює сферу застосування котлів.

Для зручності опалювання приміщення і економії витрати палива в котлах ECO Compact і MAIN 5 передбачена можливість підключення датчика вуличної температури для роботи вбудованої погодозалежною автоматики. У цьому випадку електроніка котла в залежності від вуличної температури дозволяє автоматично змінювати температуру системи опалення. Також є можливість підключення кімнатного термостата.

Котли фірми BAXI, відомі всім як одні з найбільш надійних і економічних котлів, здатних відмінно працювати в нелегких умовах, подарують користувачеві максимально можливу незалежність від комунальних служб і обслуговуючих організацій.

У серіях ECO Compact і MAIN 5 представлені одноконтурні і двоконтурні моделі з відкритою камерою згоряння і природною витяжкою, і моделі з закритою камерою згоряння і примусовою витяжкою. Потужність котлів 14 - 24 кВт.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 517


Залишити коментар

Telegram