Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Газові конденсаційні котли великої потужності POWER HT

З кожним роком на українському ринку опалювального обладнання конденсаційні котли займають все більш упевнені позиції. Цей вид котельного обладнання має безліч переваг, характеризується високим коефіцієнтом корисної дії та низьким рівнем викидів шкідливих речовин

Baxi_1 Особливо цікавими для професіоналів у галузі теплопостачання є підлогові котли потужністю від 120 кВт і вище. На об'єктах економічність конденсаційних котлів набуває нового значення, адже тарифи на газ досить високі.

Компанія BAXI пропонує найширший асортимент підлогових конденсаційних котлів великої потужності, а також повний перелік аксесуарів для створення каскадних котелень на їх основі.

Підлогові газові конденсаційні котли BAXI великої потужності предславлені серією POWER HT. Це високотехнологічні підлогові котли, що поєднують у собі передові технології, високу продуктивність і компактні розміри. Підлогові конденсаційні котли мають порівняно невелику вагу (в 3-4 рази легші, ніж чавунні атмосферні котли). Вони компактніші, тому потрібно менше місця для встановлення котла або групи котлів, знижуються витрати на транспортування, монтаж і будівельну частину облаштування котельні. POWER HT дуже зручні для встановлення у каскаді. Готові гідравлічні та димохідні аксесуари для каскаду котлів роблять монтаж такої системи швидким і зручним. Завдяки тому, що вентилятор конденсаційних підлогових котлів розвиває досить високий тиск, діаметр єдиного димоходу при каскадному встановленні в 1,5-2 рази менший, ніж при встановленні традиційних котлів. Завдяки усім цим перевагам зазначені моделі ідеально підходять для теплопостачання великих приміщень – від багатоповерхових будівель до торговельних або офісних комплексів.

Моделі великої потужності POWER HT виробляються потужністю 115, 135, 180, 230, 320, 430, 500, 570 і 650 кВт. Ці котли відрізняються тим, що в них встановлено теплообмінник зі сплаву алюмінію з кремнієм.

Алюмінієво-кремнієвий теплообмінник характеризується меншою вагою і кращою теплопровідністю, що дає можливість виробляти компактні теплообмінники. При цьому вони більш технологічні, що дозволяє експериментувати з формою теплообмінника, напрямком руху димових газів і теплоносія. Також зазвичай алюмінієво-кремнієві теплообмінники мають велику водозаповненість і менший гідравлічний опір. Завдяки цьому вони гідравлічно більш стійкі та не пред'являють таких самих жорстких вимог до циркуляції теплоносія і кількості солей жорсткості у воді, як неіржавіючі. Виробники таких теплообмінників гарантують, що термін їх служби буде не менше ніж 10 років.

Електронне керування виконано у вигляді цифрової електронної плати зі здвоєним ЦПУ, оснащеним панеллю керування з широким рідкокристалічним дисплеєм, забезпечує коефіцієнт модуляції 1:6.

Електронна плата дозволяє виконувати щоденне програмування функцій опалення і ГВП, а також встановлення кліматичних характеристик і візуалізацію повідомлень про помилки, пов'язані з будь-якими порушеннями. Ви можете керувати трьома змішаними зонами шляхом використання модуля, встановлюваного всередину котла.

У котлі повністю закрита камера згоряння (повітряно-димовий тракт повністю ізольований від навколишнього середовища), а наявність зворотного клапана в повітряно-димовому контурі забезпечує можливість встановлення у каскад без застосування зовнішнього клапана для продуктів згоряння.

Таким чином, компанія BAXI з найбільшою доцільністю застосовує у своїх котлах кращі технології .

Представництво BAXI S.p.A. в Україні
01032, м. Київ,
вул. Саксаганського, 121, оф. 4
Тел./факс: +38 044 235-96-59
Е-mail: BAXI@email.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 306


Залишити коментар

Telegram