Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Нові гарантійні терміни на газові котли Ariston

Гарні новини стосовно надійності та подовжених гарантій на техніку Ariston

Як це діяло раніше:

Зображення конденсаційні котли Арістон Котли традиційної серії Х: 1 рік гарантії з моменту першого запуску авторизованим сервісним центром (АСЦ) Ariston на весь котел, можливість двічі подовжити гарантію ще на 1 рік після щорічного Технічного обслуговування (ТО) фахівцями АСЦ та придбавши сертифікат супергарантії. Загалом – діяла система 1 + 1 + 1 на весь виріб цілком. Надавалася окрема гарантія до 5 років включно на теплообмінник для традиційних котлів за умови щорічного ТО в АСЦ.

Котли конденсаційної серії ONE та не тільки:

Гарантія на весь виріб діє так само, як і для традиційних котлів, але гарантія на нову модель теплообмінника XtraTech із неіржавіючої сталі – тепер встановлена на термін 10 років за умови щорічного ТО через АСЦ.

З 1 жовтня 2020 року починається постачання нових котлів із новим гарантійним талоном.

«З початком нового опалювального сезону ми раді повідомити Вам гарну новину: з 1 жовтня поточного року компанія Арістон Термо Україна починає відвантаження газових побутових котлів Ariston CLAS X, GENUS X, ALTEAS X, CARES PREMUIM EU2, CLAS ONE, GENUS ONE та ALTEAS ONE з гарантійними талонами нового зразка.

Маючи впевненість в якості нашої продукції, в нових талонах ми впроваджуємо повну гарантію строком на 24 місяці з дати першого пуску.

При цьому, зберігається окрема гарантія на теплообмінники. стандартної «серії Х» та CARES PREMIUM – 5 повних років, на теплообмінники XTRATECH конденсаційної серії «ONE» –10 повних років з моменту першого запуску». Також зберігається формат дворічного подовження гарантії завдяки сертифікату супергарантії після ТО (тобто + 1 + 1).

Чому це добра новина?

Компанія Ariston дбає про якість, про споживачів та постійно вдосконалює технологію виробництва. Після ресурсних випробувань своєї продукції перевірила її фактичну якість, і тепер подовжує гарантійні терміни для неї. Виробник не скасовує гарантійних зобов’язань, що були взяті раніше, а навпаки вдосконалює діяльність своїх авторизованих сервісних центрів у різних країнах. Компанія Ariston настільки впевнилася у фаховості спеціалістів українського АСЦ, які навчені компанією, що відтепер подовжена гарантія діє і для нашої країни.

Відео. Гарантія на газові побутові котли

Звертайтесь до українських АСЦ компанії Ariston, якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо гарантій і сервісу. Гаряча лінія компанії щодо сервісу в Україні: +380 44 496 25 15. Телефонуйте. Звертайтесь. Замовляйте щорічне ТО в АСЦ у зручний час. Придбайте техніку компанії Ariston, б удьте впевненими в її якості та отримуйте подовжену гарантію.

«АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»

Тел.: +380 44 496-25-18 (секретар)
Тел.: +380 44 496-25-15 (сервіс)
www.ariston.com/ua/

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 3 016


Залишити коментар

Telegram