Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Фотовольтаїка для нагріву води

Компанія «Атмосфера», що спеціалізується на системах сонячної енергетики, пропонує рішення з організації гарячого водопостачання та підтримки опалення на базі DC/DC конвертера Solar Kerberos. Вона призначена для використання в побуті і в комерційних закладах, а також підігріву води для технологічних цілей у промисловості. Поряд з цим, можлива організація електропостачання, в тому числі резервного

AW Therm #2_11ProizvoditeliУстановка включає фотоелектричні модулі, конвертер, ємнісний електричний водонагрівач чи бак-акумулятор (опція). За рахунок використання звичайного трубчастого електричного нагрівача, система сумісна з побутовими приладами для нагрівання води, що допускають установку ТЕНа (потужністю 2 – 2,5 кВт) і датчика температури.

Висока ефективність роботи досягається шляхом застосування якісних фотоелектричних батарей і новітньої технології відстеження максимальної потужності (MPPT). Інформативний кольоровий сенсорний дисплей дає можливість не тільки легко налаштовувати необхідні режими роботи (завдяки програмованому таймеру), але і з високою точністю контролювати вироблення електроенергії.AW Therm #21

Безперечною перевагою системи є те, що вона може працювати в повністю автономному режимі в денний час, а також накопичувати енергію. Це особливо актуально при аваріях і відключенні подачі електроенергії. Підключившись до електромережі, можна не переживати про недостатній нагрів води: за несприятливих погодних умов пристрій Solar Kerberos самостійно переключиться на зовнішнє джерело живлення і увімкне підігрів. При цьому користувач знатиме, скільки саме спожито електроенергії з мережі.

1pimgpsh_fullsize_distr Простота монтажу установки дає можливість використовувати енергію сонця не тільки власникам приватних будинків, але і власникам квартир у багатоповерхових будинках.

Передбачено кілька схем побудови системи. Вони дозволяють не тільки нагрівати воду для ГВС (в базовому варіанті), але і зберігати надлишки електроенергії в акумуляторах з подальшим прямим використанням для споживачів постійного або змінного (потрібно інвертор) струму, або підключати другий додатковий ТЕН. Останнє допоможе економити енергоносії в системі опалення.

Пропонуються дві різних за потужністю моделі установок: 315.B/C/H і 320.B/H. Вони, відповідно, розраховані на експлуатацію з водонагрівачами ємністю 50–150 і 150–200 л. Цього цілком достатньо для будинків з проживанням до 3–4 осіб. У системах застосовуються фотомодулі потужністю 260 Вт (шість або вісім штук) із загальною площею поверхні 9,9 або 13,2 м2.

Таким чином, установки від компанії «Атмосфера» відрізняються високою ефективністю, автономністю, невибагливістю в експлуатації, зручністю в управлінні та простотою установки. Більш детально про обладнання – при зверненні за наведеними нижче контактними даними.

Компанія «Атмосфера»
02096, Україна, м. Київ, вул. Сімферопольська, 13-А
Тел.: +38 044 545-71-04.
www.atmosfera.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 010


Залишити коментар

Telegram