Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Фільтр механічного очищення Valtec для вертикальної установки

Зазвичай установка лінійних фільтрів механічного очищення в багатьох існуючих житлових будинках ускладнюється тим, що введення води у квартиру здійснюється знизу вгору і на вертикальній ділянці такий фільтр встановити неможливо. Конструктори VALTEC розробили фільтр механічного очищення VT.386, який має конструкцію, що дозволяє забезпечити грубе очищення води. При цьому він може розміщуватися на вертикальній ділянці трубопроводу, а рух потоку здійснюватися у напрямку «знизу-вгору»

Зображення VALTEC VT.386 Встановити звичайний фільтр на підвідній горизонтальній ділянці трубопроводу найчастіше не дозволяє мала відстань до підлоги, а на вертикальній ділянці ні прямий, ні косий фільтр встановити не можна, тому що це призводить до швидкого засмічення нижнього відведення трубопроводу. Для якісного встановлення фільтра потрібен пристрій додаткової горизонтальної ділянки трубопроводу, що в багатьох випадках неможливо виконати через обмеженість робочого простору.

Відомий виробник і постачальник інженерної сантехніки VALTEC пропонує на ринку України фільтр механічного очищення VT.386 для трубопровідних систем. Основна відмінність фільтра VT.386 від традиційних косих фільтрів полягає в тому, що вісь нахилу його фільтрувальної камери утворює з напрямком потоку транспортувального
середовища гострий кут, який не є тупим. Завдяки цьому нерозчинні частинки, окалина та інші забруднення не мають можливості потрапити назад в трубу, опуститися вниз при зупинці потоку, а залишаються в фільтрувальній камері. Такий фільтр можна встановлювати вертикально при нижньому підведенні води до змішувача, економлячи при цьому робочий простір та додаткові елементи трубопроводів.

При застосуванні фільтра VT.386 фірми VALTEC напрямок руху рідини може бути будь-який. Завдяки колбі, повернутій назустріч потоку, він придатний для установки на вертикальних ділянках трубопроводу при русі потоку «знизу-вверх». Корпус і пробка фільтра механічного очищення виконані з латуні марки CW617N за європейським стандартом EN 12165, з нікельованим покриттям. Між ними є прокладка з еластомеру EPDM. Пробка оснащена отвором для пломбування. Розмір затримуваних частинок – від 300 мкм. Максимальна робоча температура фільтрованого середовища – 110°C. Максимальний робочий тиск – 16 бар, різьба приєднань – внутрішня, розміри: 1/2", 3/4" і 1".

Фільтр VT.386 прекрасно виконує свою функцію не тільки при направленні потоку «знизу-вверх», але і при зворотному потоці. В цьому випадку шлам і осад також накопичуються в фільтрувальній камері, але не всередині фільтруючого елемента, а ззовні.

Латунні фільтри механічного очищення VALTEC застосовуються в системах водопостачання, опалення, на трубопроводах стисненого повітря, масел та рідких вуглеводнів. Завдяки своїй універсальності фільтри VT.386 знайшли широке застосування як при новому будівництві, так і при реконструкції існуючих інженерних мереж. При їх монтажі та експлуатації мають бути дотримані будівельні норми, правила і рекомендації виробника.

Більш детальну інформацію про фільтри механічного очищення VALTEC можна отримати на сайті www.valtec.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 887


Залишити коментар

Telegram