Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Використаня водню

Андрій: Доброго дня на вашому сайті є багато матеріалів про водневу енергетику і в про реальні промислові розробки обладнання для виробництва зберігання та використання водню в умовах домашніх господарств - наприклад продукція компаніі LAVO (16 березня 21р) Bosch (31 травня 21р ) та ін. Скажіть будь ласка чи є можливість на сьогодні придбати це обладнання в Украіні? Чи можете ви дати координати фірм в Украіні які займаються цим обладнанням або хоча би працюють в цьому напрямку?

Відповідь: Дякуємо за цікавість до наших публікацій. Наразі невідомо, чи є офіційне представництво компанії LAVO або чи є якась українська фірма, що представляє інтереси цієї компанії в Україні. Сторінка LAVO в : https://www.linkedin.com/company/lavorenewables/ Водневими технологіями для побутового сектору в Європі дуже активно займається група Bosch-Buderus. Рекомендуємо звернутися до їх представництва в Україні. Контакти представництва Bosch в Україні можна знайти на сайті https://www.bosch.ua/contact/ Контакти представництва Buderus в Україні можна знайти на сайті: https://www.buderus.com/ua/uk/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8E/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F/

Telegram