Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Енергозбереження та енергоефективність - пріоритети у 2022 р

Значний прогрес в енергозбереженні стався в 2021 році, але ще багато чого потрібно зробити

Зображення енергозбереженння Стівен Надел, виконавчий директор Американської ради з енергоефективної економіки (ACEEE), висловив думку про це у своєму першому зверненні до громадськості в новому році. Нещодавно оголошені стандарти економії палива в США вдало ілюструють ситуацію в минулому році - стався значний прогрес, але ще багато чого потрібно зробити.

Наприкінці грудня 2021 р. Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) оприлюднило стандарти, згідно з якими автомобілі моделей, випущених у 2026 р., мають споживати в середньому 1 галон палива (~3,785 л) на 40 миль (~64,4 км).

Хоча це значне збільшення від приблизно 32 миль на галлон порівняно із стандартом, встановленим попередньою адміністрацією Білого дому, це лише початок покращень, необхідних для ліквідації у довгостроковій перспективі лазівок і досягнення повної декарбонізації транспортних засобів.

Іншим прикладом є прийняття федерального закону про інвестиції в інфраструктуру та працевлаштування, який містить багато корисних положень, таких як інвестиції щодо зменшення рівня викидів в атмосферу, у промислові центри оцінки екологічності промисловості та у зарядки електромобілів. Він також розблоковує інвестиції в екологічний громадський транспорт.

ACEEE у 2021 р. активно брала участь в розробці прогресивних законопроектів. Було докладено певних зусиль щодо програми модернізації енергоспоживання для односімейних і багатоквартирних будинків, деяких пов'язаних з цим податкових пільг, а також кількох положень щодо промисловості, відображених у вже прийнятих законах і тих федеральних законопроектах, які ще розглядаються.

Є багато інших прикладів, у тому числі кілька тих, які спрямовані на зменшення витрат енергії в будинках і будівлях. Міністерство енергетики США (DOE) запропонувало поступово відмовитися від більшості ламп розжарювання, що нарешті реалізує положення федерального закону, який заблокувала адміністрація Трампа. Очікується, що нові вимоги будуть доопрацьовані протягом кількох місяців.

Також у 2022 році мають бути переглянуті застарілі стандарти США щодо ефективності для більш ніж 25 типів приладів та обладнання, включно із домашніми опалювальними печами, котлами та водонагрівачами.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 041 / 2022-01-05 11:34:54


Залишити коментар

Telegram