Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Енергоефективна вентиляція з рекуператорами «Еко-Вент»

Витрати тепла на нагрів припливного повітря при нормативних об'ємах вентиляції у сучасних будинках складають близько половини загальних витрат на опалення. Житло у всьому світі є найбільшим споживачем енергії, тому використання рекуператорів є вагомим фактором енергозбереження

За даними ВООЗ, стан здоров'я людини на 60% залежить від якості повітря, яким вона дихає. Більшу частину доби (18–20 годин) сучасна людина проводить у приміщеннях: квартирах, навчальних закладах, офісах. У таких приміщеннях вентиляція відбувається природнім шляхом – тепле відпрацьоване повітря виходить через вентиляційні канали по мірі того, як свіже повітря витісняє його, поступаючи через вікна. У сучасних герметичних вікнах відсутня інфільтрація. Це порушує приток і, як наслідок, вентилювання приміщення. В результаті збільшується рівень вологи, накопичуються токсини, з'являється задуха, конденсат на вікнах та пліснява на стінах, погіршується працездатність, самопочуття та стан здоров'я. Відкривання вікон для провітрювання призводить до переохолодження приміщення, а відтак до дуже великих витрат тепла.
Рекуператори «Еко-Вент» комплексно вирішують проблему: забезпечують приплив свіжого повітря з природним іонним балансом, зменшуючи втрати тепла на його підігрів у 8–10 разів (рис. 1).

Santa_Ris_1 Рис. 1. Ефективність застосування рекуперації

Вентиляційний рекуператор – це пристрій, у якому тепле повітря, що видаляється з приміщення, нагріває холодне, що надходить з вулиці. Розрізняють рекуператори з пластинчастими мідними або алюмінієвими теплообмінниками (ККД 65–80%) та з регенеративними керамічними (ККД 75–91%). Недоліком пластинчастих теплообмінників є складність виготовлення, відповідно, більша ціна, а регенеративних – мала продуктивність.

Рекуператори «Еко-Вент» (рис. 2) мають ККД 80–95% при порівняно високій (до 150 м3/год) продуктивності за рахунок застосування нових регенеративних теплообмінників зі спеціального термопластичного харчового матеріалу, який має на 77% більшу питому теплоємність, ніж кераміка (patent UA №95195).

Santa_Ris_2 Рис. 2. Базова модель рекуператора «Еко-Вент»

Додатковими перевагами виробів ТМ «Еко-Вент» є:
• можливість встановлення одного рекуператора для двох суміжних приміщень орієнтовною площею по 20 м2 (patent application UA №2015 03499);
• можливість встановлення через склопакет з мінімальною втратою світлопроникності вікон (patent UA № 87574);
• наявність електронного індикатора температури;
• можливість плавного регулювання обертів вентиляторів;
• низька споживана потужність (4–10 Вт);
• часткова антибактеріальна обробка повітря іонами міді та срібла (опція).

У літній час використання рекуператора зменшить необхідність встановлення кондиціонера або від 2 до 5 разів знизить витрати електроенергії при його роботі.

Встановлюючи рекуператори «Еко-Вент», Ви інвестуєте в здоров'я, чисте повітря та комфорт в оселі. Вкладені кошти повернуться протягом 2–3 років за рахунок економії енергоносіїв, а здоров'я – безцінне.

Наші рекуператори успішно експлуатуються у квартирах і котеджах, у офісах, школах, поліклініках, бібліотеках, закладах громадського харчування. Виконуємо інші роботи по системам вентиляції, в тому числі їх паспортизацію.

Запрошуємо до співпраці будівельні, проектні та інші зацікавлені організації.

ТОВ «Санта-Інжбуд»
м.Київ, вул. Прирічна, 17Д, кв.75
тел./факс: +38 044 411-29-98
моб.: 095 616-52-25, 068 304-59-27
firmasanta@gmail.com
www.eco-vent.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 10 106


Залишити коментар

Telegram