Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Електричні котли TENKO: зручність, компактність, економічність

Зручність, компактність, економічність, конкурентна ціна встановлення всієї системи, низька вартість володіння – ці та інші характеристики електрокотлів пояснюють привабливість цих приладів для систем опалювання та ГВП. Новий сталий тренд – «розумні» котли, які допоможуть споживачам економити на рахунках за електроенергію та забезпечити новий рівень комфорту

Компанія «ТРИКОМ» з 2008 р. в Україні займається розробкою та виробництвом продукції під ТМ TENKO. Основними продуктами є трубчасті електронагрівачі (ТЕНи) та електрокотли. За останні роки компанія вийшла на перше місце по продажах електрокотлів в Україні. Це обумовлено самим широким модельним рядом серед усіх виробників електрокотлів, сучасним зовнішнім видом, гарним сервісом, розвиненою мережею продажів котлів та комплектуючих до них. Надійність електрокотлів забезпечується, насамперед, якістю трубчастих електричних нагрівачів, системою керування, що діє за алгоритмами, які передбачають ввімкнення режимів споживання електроенергії в точній відповідності потребі споживача та з глибокою модуляцією (регулюванням потужності). На економічність та довготривалість роботи також впливають такі опції як плавний пуск (тобто відсутність стрибка напруги та зменшення пускових токів), селективність ТЕНів (можливість вирівняти ресурс нагрівачів) та захист від перегріву. Також на підвищення загальної економічності котла впливають такі властивості системи керування, як віддалена керованість (через безпровідний доступ до Інтернет-мережі), вбудований подвійний пристрій захисного відключення ПЗВ, який працює незалежно на програмному та апаратному рівнях, захист від перегріву та замерзання, облік статистики споживаної електроенергії, спеціальні режими роботи через таймер. Також відмінною особливістю даної серії котлів є можливість керуванням 3-х ходовим клапаном для перемикання контуру з системи опалення на систему гарячого водопостачання.

Електричні котли торговельної марки Tenko серії SMART є досконалим інженерним рішенням для закритих систем опалення, що втілюють у своїй конструкції найкращі практичні ідеї, що забезпечують надійність та високий сучасний рівень комфорту (див. рис. 1).

Зображення електричні котли Тенко Рис. 1. Зовнішній та внутрішній вигляд електрокотла ТМ Tenko серії SMART

Перевагами є зручний для монтажу та обслуговування розбірний (модульний) корпус з антикорозійною обробкою, циркуляційний енергоефективний насос Grundfos з частотним регулюванням, розширювальний бак на 7 л та гідравлічна група європейського виробництва з Італії (див. рис. 1), якісний теплообмінник власного виробництва, мідні блоки ТЕНів (див. рис. 2), надійна автоматика. Особливою перевагою є новий контролер з сенсорним кольоровим дисплеєм з діагоналлю 5”, завдяки якому вводити параметри, стежити за роботою котла, вести облік споживаної електроенергії та інше стало дуже просто (див. рис. 3).

Зображення тен для електричного котла Рис. 2. Блоки ТЕНів електрокотла ТМ Tenko серії SMART з мідної труби

На контролері в базовій версії вже є радіо та Wi-Fi модуль, які дозволяють віддалено вимірювати температуру та під’єднати котел до домашньої точки доступу Wi-Fi, завдяки чому можна:

  • керувати котлом та контролювати його стан з будь-якої точки світу через спеціальний додаток або WEB-інтерфейс;
  • синхронізувати час роботи котла з сервером реального часу;
  • отримувати найновіші версії та пакети оновлення програмного забезпечення.

Лінійка потужності котлів 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 30, 36 кВт. Тип нагрівача – 2 блоки по 3 ТЕНи (як на рис. 1). ККД котла 98%.

Зображення дисплей електричного котла Рис. 3. Сенсорний кольоровий дисплей з 5” електрокотла ТМ Tenko серії SMART

Котли потужністю 6, 9 та 12 кВт розраховані на живлення напругою 230 або 400 В, а потужністю 15 кВт включно або й вище, вони розраховані на напругу живлення 400 В. Максимальний тиск в системі – 3 бар; цифрове регулювання температури води 0°C ÷ 75°, приєднувальні патрубки – ؾ” та мідна трубна обв’язка, місткість теплообмінника (не менше) 7,50 дм3 . Клас захисту IP20; габаритні розміри (не менше), В х Ш х Г – 740 х 410 х 256,5 мм; маса – не більше 33 кг.

Компанія «ТРИКОМ» ТМ TENKO окрім електричних котлів також пропонує споживачам:

  • електричні ТЕНи (ТЕНи для сушки рушників, ТЕНи для бака непрямого нагріву; ТЕНи для радіаторів з термостатом);
  • блоки керування (блок керування ТЕНом; блок регулювання нагрівачів т. і.);
  • конвектори;
  • термостати;
  • аноди магнієві;
  • автоматичні санітайзери.

Компанія «ТРИКОМ», ТМ TENKO

Харківська обл., смт. Пісочин, Полтавське шосе 212В,
Тел.: 0 800 755-665;
+38 (044) 222-98-17;
+38 (099) 173-70-40;
+38 (096) 187-94-82;
E-mail: kotly@tenko.ua
www.tenko.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 816

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram