Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Терморегулятори Oventrop — ідеально для економії на опаленні

Енергетична криза, зростання витрат на енергоресурси основні причин для відповідального та ефективного використання енергії на підприємствах, у громадських будівлях, офісах та приватних домогосподарствах

Зображення термоголовка для радіатора опалення Овентроп

Сучасний терморегулятор на радіаторі та його правильне налаштування може заощадити енергію. Кожен градус зниження температури відповідає економії близько 6% енергії на опалення.

Терморегулятори Oventrop дозволяють помітно оптимізувати витрати на опалення, а також легко модернізовані в існуючих будівлях.

Терморегулятори Oventrop — індивідуальний комфорт та енергоефективне керування

Кожна людина має свою індивідуальну температуру комфорту. Асортимент термостатів Oventrop настільки широкий, наскільки різноманітні особисті вимоги до бажаної температури в приміщенні.

Термостати Oventrop контролюють бажану температуру та підтримують її на певному рівні в приміщенні. Для цього терморегулятор постійно вимірює температуру та спрацьовує відповідно до неї. Значення шкали «1-5» (рис. 1), нанесені на терморегуляторі, відповідають приблизно точним температурам. Цифра «3» означає приблизно 20°C, а цифра «5» - приблизно 28°C. Масштабування наведено лише для ознайомлення, оскільки місце розташування та просторові умови приміщення мають значний вплив на температури, які можуть бути досягнуті на окремих цифрах налаштувань.

Зображення значення температури на термоголовці Овентроп

Рис. 1. Значення шкали на термоголовках Oventrop

Терморегулятори Oventrop Uni L (рис. 2) оснащені диском пам'яті для позначення вибраного налаштування. Це дозволяє легко відновити бажану температуру після повороту маховичка. Діапазон налаштування можна обмежити або заблокувати за допомогою обмежувальних елементів розташованих всередині термостату. Відчутні допоміжні елементи налаштування допомагають легко знайти базову установку «3». Безумовний плюс при несприятливому освітленні або для людей з вадами зору. Керування та читабельність оптимально скоординовані, поведінка регулювання відмінна.

Зображення Oventrop Uni L

Рис. 2. Термоголовка Oventrop Uni L

Терморегулятори Uni SH (рис. 3) створені для надання акцентів у дизайні приміщення та зменшені розміри але при цьому мають усі переваги інших термостатів Oventrop. Спеціальні тактильні позначки дублюють нанесені позначення налаштувань, а найбільш вживане значення «3» (приблизно 20 °C) має особливу форму яку неможливо сплутати.

Зображення Oventrop-Uni-SH

Рис. 3. Термоголовка Oventrop Uni SH

Щоб гарантувати, що все підходить, Oventrop також пропонує свої терморегулятори у радіаторних комплектах. Кожен комплект включає всі необхідні фітинги для підключення радіатора та енергоефективного регулювання температури в приміщенні.

Подкаст. Міфи про термоголовки

Для забезпечення ідеального та енергоефективного керування навіть у нішах, за шторами або під підвіконням, терморегулятори Uni L з виносним датчиком або терморегулятор Uni FH з дистанційним керуванням доповнюють асортимент термостатів.

Час для змін - але без компромісів

Навіть при дообладнанні або модернізації існуючих звичайних радіаторів або радіаторів з інтегрованим набором клапанів не можна йти на жодні компроміси з точки зору енергоефективності та зручності керування. Спеціальні термостати Oventrop (з різьбовим або клемним з'єднанням) полегшують роботу. Конструкція, використання та регулювання ідентичні стандартній лінійці термостатів. Тільки приєднувальні різьби спеціально адаптовані до корпусів клапанів інших виробників. Терморегулятори можна замінювати без адаптера.

Помітно оптимізоване опалення — Q-Tech змінює ситуацію

Помітно підвищена енергоефективність досягається в комбінації термостатів з клапанами AQ. Термостатичні клапани з технологією Q-Tech автоматично керують гідравлічним балансуванням безпосередньо на радіаторі. Новаторська технологія Q-Tech гарантує рівномірний розподіл теплоносія між усіма радіаторами в приміщенні. При цьому забезпечується безшумна робота та економія енергії до 15%. За допомогою клапанів Q-Tech можна легко модернізувати та реконструювати існуючі системи, оскільки для цього не потрібні складні попередні розрахунки. Це робить Q-Tech надійним рішенням, яке можна швидко впровадити, навіть якщо існуючі трубопровідні мережі невідомі.

Відео. Як працює вентиль Q-Tech для автоматичної гідравлічної ув'язки системи опалення

Більше інформації та схемних рішень, споживач може отримати у технічних фахівців Oventrop та на сайті.

Oventrop GmbH & Co. KG

Paul-Oventrop-Straße 1
Моб. +38-067-323-01-01
Моб. +38-067-547-65-19
Е-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 611


Залишити коментар

Telegram