Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Екобудинок з Romstal

Міжнародна компанія «Ромстал Україна» пропонує комплексний підбір сучасних рішень у галузях водопостачання, опалення, сантехніки, вентиляції і каналізації задля досягнення високих показників енергоефективності та екологічності житлового будинку. Фірма надає послуги високої якості завдяки професійній підтримці від кваліфікованих інженерів, розгалуженій мережі магазинів і власного сервісного центру

Romstal_380 Сьогодні найбільш актуальним питанням для власників домогосподарств в Україні є бажання економити власні кошти за спожиту енергію. Все частіше погляди споживачів спрямовуються в бік використання альтернативних джерел: економних і екологічних одночасно.

Romstal_1 Безпосереднім лідером в цьому плані є теплові насоси, що дозволяють повністю відмовитись від газу. Компанія «Ромстал Україна» пропонує широкий вибір ефективних грунтових теплонасосів типу «розсол-вода» з номінальною теплопродуктивністю від 6 до 312 кВт, а також теплові насоси «вода-вода» і «повітря-вода».

Romstal_2 Ще одним популярним рішенням є встановлення твердопаливного котла, що допоможе відмовитися від газу та зменшити витрати на опалення до 40%.

Romstal_3 Встановлення сонячних систем може у результаті скоротити споживання енергії на підготовку гарячого водопостачання та підігрів басейну влітку та в міжсезоння до 88%. Найбільш ефективними за використанням протягом цілого року є вакуумні геліоколектори.

Romstal_5 Як правило, одним із суттєвих споживачів електроенергії в інженерних мережах будь-якого правитного будинку є насоси. Вони дозволяють подавати воду із найменшим використанням електроенергії та при вищому комфорті для споживача. Електронне регулювання дозволяє підтримувати постійний тиск води в крані незалежно від будь-яких умов.

Звичайно, зазначені вище заходи, що пов`язані із заміною складного інженерного обладнання, потребують особливого підходу фахівців та адаптації в існуючі системи опалення та водопостачання. Грамотне проектування та підбір обладнання забезпечать висококваліфіковані інженери-партнери компанії «Ромстал Україна». Завдяки цьому системи будуть працювати довго і безвідмовно та зекономлять для споживача багато тисяч гривень, швидко окупивши витрати на них.

Romstal_77 Існує й багато менш витратних, доступних кожному рішень з підвищення енергоефективності житла. Для прикладу, лише такий простий захід, як встановлення насадки-аератора на змішувач може допомогти отримати економію до 70% або 100 000 л води на рік. Крім того, фірма «Ромстал Україна» пропонує такі пристрої для економії води у побуті, як: насадка для душу із вимикачем (енергозбереження до 50%); змішувач із фотоелементом, що вмикається лише за потреби і вимикається автоматично; бачок унітазу з подвійним зливом 3/6 л (зменшення використання води на 25%).

Romstal_6 Використання термостатів для приладів опалення допоможе суттєво скоротити витрати на опалення. І, нарешті, вражаючі результати приносить проста заміна звичайних ламп розжарювання на LED-світильники. Вони дозволяють отримати економію електроенергії на 90%.

Це лише мала частина рішень, які допоможуть заощадити енергоресурси та вберегти гаманець. Важливим фактором, що свідчить про переваги перелічених технологій, є те, що вони дозволяють не лише зменшити енергоспоживання, а і скоротити викиди СО2 в атмосферу нашої планети на десятки, а то й тисячі кілограмів на рік. Отже це ще й піклування про навколишнє середовище.

Місія компанії «Ромстал Україна» – бути основним постачальником і надійним партнером професійних монтажників.

З питань співробітництва звертайтеся:
+38 (050) 414 37-72
shop@romstal.ua
romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 5 645


1 коментар

  • Спасибо автору за такую превосходную статью. Молодцы!!!

5
5
5
Залишити коментар

Telegram