Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Виставки «Енергетика в промисловості», EcoEnergy Expo, AQUA Ukraine запрошують

Міжнародний виставковий центр, Київ, анонсує осінні виставкові заходи, що стосуються галузей енергетики, електропостачання, енергозбереження та розвитку HVAC, які відбудуться з 19 по 21 жовтня 2021 року з дотриманням всіх епідемічних пересторог

Зображення виставки в міжнародному виставковому центрі В кінці жовтня у Міжнародному виставковому центрі, м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна», в одному кластері з виставками «Енергетика в промисловості» та «ELECTRO INSTALL» будуть експоновані новинки XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «EcoEnergy Expo» (результат ребрендінгу виставок «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та «Екологія підприємства») водночас з експозиціями та відповідними заходами щорічного Міжнародного водного форуму AQUA UKRAINE.

Нові можливості для інноваційного розвитку української енергетики продемонструє Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Випереджальний розвиток енергетики є основою зростання сучасної економіки. Основними драйверами модернізації генеруючих і мережевих потужностей великої енергетики виступають технологічні новації, що забезпечують збалансованість генерації, розподілу і споживання електроенергії. Лише використання сучасних технологій та обладнання дозволить забезпечити надійність і економічність функціонування електроенергетичних систем, якість електроенергії, що поставляється споживачам – підприємствам промисловості, житлово-комунального сектора, сільського господарства, транспорту, будівництва, мешканцям країни.

Майбутній розвиток енергетики сьогодні розглядається в фокусі її впливу на зміну клімату та енергетичної безпеки. Цифровий перехід в електроенергетиці дозволить підвищити ефективність традиційної енергетичної системи та відкрити нові можливості для залучення в енергосистему поновлюваних джерел енергії та розподіленої генерації.

Міжнародна виставка EcoEnergy Expo, що продовжить демонстрацію енергетичних трендів – це результат об'єднання під єдиним брендом виставок «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та «Екологія підприємства». Під час формування виставки EcoEnergy Expo, Міжнародний виставковий центр визнав за доцільне реалізувати нове бачення, всебічне оновлення та розширення одночасної експозиції екологічного та енергетичного тематичних напрямків.

На сьогодні введено в експлуатацію рекордні для нашої країни енергопотужності «чистої» енергетики. Попри існуючі проблеми динамічно збільшується сектори ВДЕ та доля об'єктів малої розподіленої генерації, поширюється використання екологічних видів транспорту, розбудовуються механізми екологічної модернізації у галузях ПЕК та промисловості. Швидкому розвитку відновлюваної енергетики також сприяє значною мірою суттєве здешевлення вартості самих технологій ВДЕ. Зростання запиту на енергонезалежне виробництво екологічно чистої та енергоефективної продукції для потреб промисловості підприємств та домогосподарств відкриває широкі горизонти завдяки «зеленій» генерації , яка сприяє нарощуванню обсягів виробництва та розширення ринків збуту у всіх секторах економіки – від малого та середнього бізнесу аж до гігантів промисловості.

Провідні вітчизняні й іноземні виробники презентуватимуть на виставці технологічні та екологічні рішення, новітні енергетичні технології, сучасне обладнання та техніку для генеруючих потужностей промислових і автономних сонячних та вітрових електростанцій, систем акумулювання енергії, автономних систем опалення і гарячого водопостачання, використання енергетичного потенціалу стоків, виробництва біопалива, енергоощадного освітлення, екологічно чистого транспорту тощо.

Водночас з «енергетичними» виставковими заходами відбудеться і міжнародна виставка AQUA UKRAINE за підтримки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства розвитку громад та територій України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації міст України та Асоціації «Питна вода України». Таке поєднання демонструє взаємний вплив сучасних підходів в енергетиці на можливості забезпечення екологічно чистою питною водою всіх сфер життя та побуту людей. Забезпечення водою, очистка промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів безпеки, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водо збереження – все це є предметом «водяного» форуму, що вже став традиційним. Саме тому цей виставковий захід входить до списку стратегічно важливих і вагомих подій за участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій. Центральним заходом ділової програми і головним майданчиком для міжнародного діалогу про тенденції галузі стане Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», тематика якого присвячена найактуальнішим питанням розвитку водопровідно-каналізаційного господарства та органічно доповнюється іншими заходами програми AQUA UKRAINE з першочергової проблематики у сфері якості води та управління водними ресурсами.

Бути доповідачами осінніх виставкових заходів, що супроводжують тематичні експозиції в МВЦ, запрошені провідні фахівці – представники галузевих міністерств, асоціацій, науково дослідних підприємств, організацій, експерти світового рівня та провідні гравці ринку.

До зустрічі в МВЦ восени 2021 року!

Місце проведення виставкових заходів:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Контакти:
тел./факс: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96
e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua, energoprom@iec-expo.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 818

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram