Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

ECO-FLEX: шланги на всі випадки

Українська компанія Eco-Flex вже 10 років відома на вітчизняному ринку, як лідер у виробництві якісних шлангів з нержавіючої сталі. Асортимент продукції підприємства постійно розширюються. Новинка цього року – шланги для систем ГВП та опалення із застосуванням сонячних колекторів

Eco_1 Виробнича лінійка компанії включає близько двох десятків найменувань основних типів продукції. Це шланги для систем газо- та водопостачання, комплекти для підключення газових лічильників, регуляторів та пальників, фанкойлів і спринклерних систем пожежогасіння. Підприємство також виготовляє металорукава для теплообмінників та захисту електропроводки, діелектричні вставки та багато іншого.

Зокрема, шланги «Газ/Супер» призначені для підведення газу до котлів, колонок та кухонних плит. Це гофровані гнучкі шланги із нержавіючої сталі (марок AISI 316L, AISI 304) із приварними кінцевиками. ПВХ покриття у підводці служить додатковим захистом від механічних ушкоджень, блукаючих струмів і впливу агресивних миючих засобів. Шланги для підведення газу розраховані на експлуатацію при температурах від -20 до +80 °С та тиску 0,5 бар. Вони пропонуються діаметром 12 мм та довжиною від 400 до 2000 мм.

Спеціально для професіоналів пропонується система «Профі», яка дозволяє самостійно робити підводку на об'єкті з необхідними характеристикам довжини, типу закінчення і т. д.

Особливо варто відмітити новинку – шланги для підключення геліосистем. Вони створені на основі 10-річного досвіду роботи в галузі та відповідно до амбітних планів фірми на майбутнє. Саме тому шланги для геліосистем значно перевершують попередників за своїми характеристиками. Вони розраховані на експлуатацію при температурах від -50 до +175 °С та тиску до 16 бар. Діаметр – 16, 20 та 25 мм.

Основа шлангів для геліосистем виконана з нержавіючої сталі марки AISI 316L. Фітинги – з нікельованої латуні. Ізоляція – зі спіненого каучуку в оболонці з полімерної композитної мембрани PU+PE. Це гарантує посилений захист від ультрафіолетових променів, механічних впливів (подряпин і тертя), створює надійний паровий бар'єр та добру теплоізоляцію. До того ж, не потрібно фарбування поверхні, вона стійка до масла і жирів, а, завдяки рівності, легко очищується від бруду простою ганчіркою. Додаткові переваги: естетично приємний зовнішній вигляд та висока стійкість до зношування.

Надійність усієї продукції компанії Eco-Flex підтверджена українськими сертифікатами та відповідає ДБН В.2.5.-20-2001. Перевірка властивостей продукції проводиться на всіх етапах її виробництва.

Керуючись принципами відповідального ставлення до партнерів і покупців шлангів, підприємство кожного року укладає договір добровільного страхування відповідальності за якість продукції на суму 1000000 грн. зі страховою компанією «Альянс Україна». Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до фахівців компанії.

ТОВ «Еко-Флекс»
Україна, 61003, м. Харків, пров. Соляниківський, 7
Тел.: +38 057 760-24-59
Факс: +38 057 760-12-39
http://www.eco-flex.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 300


2 коментаря

  • Здравствуйте. Чем отличаются "Шланг для воды ECO-FLEX "Вода-ТЕПЛО " 3/4" ВВ, длина - 60 см", внутренний диаметр Dn16 (16 мм) шланга 1/2" (гайка-гайка на 3/4") от "Шланг для воды ECO-FLEX "Вода-СУПЕР " 3/4" ВВ, длина - 60 см", внутренний диаметр Dn16 (16 мм) шланга 1/2" (гайка-гайка на 3/4")?

  • Добрый день. На сегодняшний день мы вывели из ассортимента такую позицию как: "Вода-СУПЕР " 3/4". Данная позиция заменена на:"Вода-ТЕПЛО " 3/4" . Технические характеристики данных позиций идентичны, за исключением шага гофры, на "Вода-ТЕПЛО " 3/4" используется Стандартный шаг гофры. Если у Вас возникнут вопросы, просьба связаться с нами по телефону:+38 057 7602459

5
5
5
Залишити коментар

Telegram