Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Джерело енергії - повітря

BAXI SPA займається виробництвом обладнання для опалення і гарячого водопостачання вже більше ніж 50 років. Як один з провідних європейських виробників у галузі і опалення компанія BAXI SPA намагається максимальним чином задовольнити потреби своїх клієнтів. BAXI SPA регулярно оновлює та розширює модельний ряд своєї продукції і завжди пропонує найбільш сучасне і довершене обладнання

Сьогодні BAXI представляє нову модель теплового насоса BAXI PBSi. Untitled-1

Повітря, вода, земля є джерелами величезної кількості нескінченної відновлюваної енергії. Тепловий насос перетворює енергію, яка знаходиться у природному середовищі, і постачає її для опалення взимку та охолодження влітку.

BAXI PBSi - це тепловий насос повітря-вода типу «спліт»з конкурентною ціною, невеликим терміном окупності та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Ви могли тільки мріяти про це, а BAXI втілила мрію в реальність. BAXI PBSi - компактний, економічний та екологічний. Він ідеальний для опалення, охолодження та ГВП. Тепер тепло на власні потреби можна брати, в прямому сенсі цього слова, з повітря!

BAXI PBSi являє собою рентабельне вкладення завдяки привабливій ціні та своїй високій продуктивності. На 1 кВт споживаної електричної потужності тепловий насос виробляє до 4,6 кВт теплової. Таким чином, з кожного кіловата ви отримуєте до 3,6 кВт безкоштовно. Економія досягає 70% споживаної електроенергії в порівнянні з електричними котлами та іншим електричним обладнанням для опалення, а використання інверторної системи дозволяє адаптувати потужність до ваших потреб, що додатково заощаджує до 30% енергії в порівнянні з традиційними тепловими насосами.

BAXI PBSi дуже простий в установленні, оскільки не вимагає додаткової площі або свердловин. Гідравлічний контур забезпечує опалення або охолодження із системою теплої/охолоджуваної підлоги, радіаторами або фанкойлами. Завдяки реверсивній схемі і компресору із системою модуляції BAXI PBSi забезпечує комфорт протягом всього року. Температура гарячої води на виході з теплового насоса − 60°С, робоча температура зовнішнього середовища − до мінус 20°С.

BAXI PBSi продуманий до дрібниць - компактні розміри внутрішнього блока (670 х 400 х 395 мм), безшумна робота (рівень шуму всього 36 дБ), інтуїтивно зрозуміла панель керування, просте встановлення. Внутрішній модуль PBSi може бути приєднаний до опалювальної системи на базі котла з традиційним джерелом енергії (версія Н) або обладнаний електричним резервним джерелом тепла (версії EM/ET). Електричне живлення здійснюється однофазним (230 В) або трифазним (400 В) струмом. Внутрішній модуль оснащений розширювальним баком об’ємом 8 л і високоефективним циркуляційним насосом який відповідає ErP – клас А. Зовнішній модуль оснащений вбудованим датчиком зовнішньої температури.

Роблячи вибір на користь теплового насоса BAXI PBSi, Ви забезпечуєте захист нашої планети, оскільки енергія повітря − це на 100% чиста та відновлювана енергія, нульові викиди парникових газів, екологічний холодоагент R410А − не впливає на стан озонового шару планети.

BAXI PBSi розроблений з використанням новітніх інноваційних рішень, здатний задовольнити запити навіть найбільш вибагливих і вимогливих споживачів.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 297


Залишити коментар

Telegram