Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Душова система TESKA з термостатичним змішувачем

Сучасний дизайн інсталяцій та сантехніки у ванній кімнаті – це тренд! А якщо душова система обладнана корисними функціями – це зручність та комфорт у використанні

Зображення душевая система для душа с термостатом

Змішувач з термостатичним регулятором (або термостатичний змішувальний клапан) – механізм, здатний підтримувати температуру води в душі на заданому рівні протягом усієї процедури купання. Термостатичний клапан змішує гарячу та холодну воду із заданою користувачем температурою і миттєво реагує на будь-яку зміну тиску чи температуру подачі води, змінюючи співвідношення гарячої і холодної води. В екстреному випадку, коли вимикається холодна вода, для уникнення опіку, термостатичний клапан автоматично відключить подачу гарячої води.

Відео. Як вибрати душову систему з термостатом

Захисний обмежувач температури води відрегульований на значення 38°C (ця температура є найбільш комфортною для тіла людини). За бажанням можна легко переналаштувати обмежувач на показник, що перевищує 38°C, відповідно до своїх потреб та уподобань.

Оскільки температура води залишається заданою на весь час приймання душу, подібна система допоможе користувачеві та, особливо, його дітям запобігти опікам, коли температура раптово підвищиться. До того ж, поверхня самого термостатичного змішувального клапана ніколи не буде занадто гарячою на дотик.

Зображення купить душевую систему с термостатом

Коли потрібно зупинити воду (наприклад, нанести на голову шампунь), то при подальшому ввімкненні подачі води змішувач автоматично віднайде точно ту ж саму температуру, що була налаштована раніше.

Особливості душової системи Teska з термостатом:

  • працює навіть при дуже низькому тиску (0,5 бар);
  • глянцеве хромове покриття запобігає утворенню подряпин;
  • модернізований дизайн пасуватиме до будь-якого інтер’єру;
  • завдяки аератору система зменшить витрату води до 50% без шкоди для комфорту.

Форсунки душової головки виготовлені з м’якого та якісного силікону, їм не зашкодять осади вапна, їх легко почистити – треба просто протерти долонею.

Відео. Душова система с термостатом та тропічним душем

У душовії системі TESKA штанга має регулювання за висотою в межах 110-150 см, тобто вона підійде людям будь-якого зросту. Верхня лійка може зручно змінювати нахил завдяки кульковому шарніру. Обидві лійки можуть працювати у режимі «Rain» (тонкі струмені дощу) завдяки змішуванню води з повітрям. Це дозволяє відчути себе під справжньою тропічною зливою.

Висновок єдиний: душова система з термостатом – це комфорт, безпека та максимум задоволення від душу. Система TESKA знайде застосування і у ванній, і у душі – жодна дрібниця не залишилась поза увагою.

Тел.: 044 499-82-95
www.sanpol.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 442


5 коментарів

  • Интересно, насколько быстро изделия такого плана реагируют на изменения давления, например при включении насосной станции или при открытии крана в соседней кухне... Я б потестил

  • Встроенный термоэлемент имеет мгновенную реакцию на перепады напора воды. Быстрота реакции термостата гарантирует, что, пока вы принимаете душ или какую-либо другую процедуру, температура воды будет оставаться постоянной, даже если в это время работает стиральная или посудомоечная машина, кто-то в вашем доме включит воду в кухне или воспользуется смывом в туалете.

  • Вартість змішувача з термостатом менше вартості ліків на добу перебування дитини в реанімації.

  • Дома установлен электрический бойлер, купил себе такую систему, очень доволен.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram