Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Досвід інновацій від НВП «Термо-Форт»

Зростання вартості енергоресурсів стимулювало споживачів та виробників теплової енергії встановлювати прилади фактичного обліку теплової енергії та системи автоматичного регулювання розподілу теплоносія і подачі з оптимізованими параметрами на локальних системах у кінцевого споживача

З технічної точки зору проблема має окрім суто науково-виробничої складової чимало експлуатаційних аспектів. Досвід, що отриманий протягом десятиліть – неоцінений додатковий ресурс, завдячуючи якому технічні інновації є обґрунтованими, доцільними та вивіреними діями.

НВП «Термо-Форт» (м. Київ) має досвід на території України в галузі енергозбереження з 1995 року та є офіційним представництвом мінського заводу СП «Термо-К», продукція якого тривалий час постачається в Білорусію, а також в Україну, Казахстан, Росію тощо. НВП «Термо-Форт» виробляє прилади, виконує повний комплекс робіт щодо проектування, монтажу, налагодженню, введенню в експлуатацію, метрологічної атестації та сервісного обслуговування приладів обліку та регулювання теплової енергії для ІТП та ЦТП.

Надійність пристроїв від НВП «Термо-Форт» добре відома тисячам споживачів теплолічильників, автоматичних електронних регуляторів на сучасній елементній базі та іншої апаратури в житлових, адміністративних та виробничих будівлях в багатьох містах України. Вся продукція для обліку сертифікована для України та внесена в Держреєстр.

Termo_Fort Сучасні теплолічильники ФОРТ-04 з покращеними технічними та метрологічними характеристиками з електромагнітними вимірювачами потоку слугують для обліку спожитої теплової енергії у закритих та відкритих системах теплопостачання, ГВП, з одночасним обліком підживлюючої води. Пристрої прості та надійні в експлуатації, мають щодобовий та щогодинний архів даних, пульт зняття та переносу інформації на комп’ютер, безпосередній вивід даних на принтер або на великі відстані через модеми. Передбачено блок резервного живлення на випадок аварійного вимкнення електромережі. Програмне забезпечення дозволяє автоматично формувати відомості та журнали обліку спожитого тепла. Гарантія на пристрої обліку тепла – 2 роки, термін їх роботи – не менше 12 років, міжповірочний інтервал – 4 роки.

Електронні регулятори ЕКОНОМ-04 І мають чотири незалежних програмованих контури управління тиском, температурою, автоматикою циркуляційних насосів (від 1 до 4), можуть під’єднувати від 1 до 11 термодатчиків, від 1 до 4 сенсорів тиску з аналоговим виходом; керують різними регулюючими електроклапанами та електроприводами.

Якщо теплолічильник правильно змонтований та нормально експлуатується, то відмови та збої у роботі приладів практично відсутні – зафіксовані збої електронних блоків власне не перебільшують 1% серед усіх можливих випадків відмов у системі. Збої у роботі теплолічильників, зумовлені відмовою первинних перетворювачів, складають лише 2–3%.

НВП «Термо-Форт» ділиться надбаним у співпраці із спеціалістами-практиками із різних країн власним досвідом та знаннями у побудові засобів обліку та систем автоматичного регулювання – випущено посібник з різноманітних автоматизованих систем теплопостачання. Докладну технічну документацію з проектування, монтажу и налагодженню теплолічильників та регуляторів можна отримати за запитом.

Запрошуємо до співпраці!

НВП «ТЕРМО–ФОРТ»
м. Київ, вул. Колекторна, 30
Тел./факс: (044) 563-97-84 , 562-90-61
e-mail: t-fort@ukr.net
www.termofort.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 503


Залишити коментар

Telegram