Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

День відкритих дверей у новому офісі Viessmann

Один із європейських та світових лідерів у виробництві теплотехнічного обладнання компанія Viessmann відкрила новий центральний офіс представництва в Україні. Офіційна його презентація відбулася 22 квітня. Організатори потурбувалися про те, аби захід був максимально інформативним та корисним

Viess_1 Цього дня зранку до вечора в офісі було особливо велелюдно, адже сюди завітали 130 гостей. Серед них – партнери та представники компанії з інших регіонів країни та з-за кордону – від материнської компанії. На стійці реєстрації можна було отримати інформацію про програму заходів та фірмові сувеніри, сфотографуватися на фоні стенду із логотипом Viessmann й, майже одночасно, отримати професійно зроблені світлини.

Багато хто з відвідувачів із задоволенням користувався можливістю взяти з собою миттєві фото на згадку про подію поряд із давніми знайомими партнерами та менеджерами компанії. Вже починаючи зі входу, в офісі панувала атмосфера привітності та пожвавлення, яка характерна у моменти зустрічі старих друзів.

Співробітники Viessmann тепло зустрічали своїх партнерів та проводили на індивідуальну або групову ознайомчу екскурсію офісом. На всіх без виключення гостей справили сильні позитивні враження новий сучасний дизайн приміщень, оформлений по всіх стандартах стилю компанії-виробника. Стандарти Viessmann передбачають все до найменших дрібниць – аж до фактури килимового покриття та кольору облицювальної плитки, що, до речі, спеціально поставлялася під замовлення з Німеччини. Що ж до технічного облаштування, то український офіс навіть випереджає представництва в інших державах.

Екскурсія у стилі Open Space

Особливо і відразу ж кидалася у вічі відкритість простору. Як зауважували гості, подібну обстановку Open Space, притаманну адміністративним будівлям провідних європейських компаній, поки не так часто зустрінеш в Україні. Не було такого, відзначали відвідувачі, і в колишньому київському офісі, де представництво розміщувалося до цього. Натомість, замість глухих перегородок нині використовуються прозорі скляні. Враження підсилюється великою загальною площею офісу – 800 м2.

Ще одна важлива деталь, на яку неможливо було не звернути уваги – оснащеність найсучаснішими передовими технічними засобами. Комп`ютерною технікою сьогодні навряд чи когось можна здивувати, проте унікальні в Україні і не тільки новітні копіювальні пристрої та інша оргтехніка по-справжньому вразили багатьох відвідувачів.

Всі лінії зв'язку в офісі закладені зі значним запасом продуктивності на випадок зростання потреб у передачі даних по них. Є власна потужна серверна. Отже, компанія навіть в таких деталях демонструє те, що готова працювати на перспективу із розширенням своєї діяльності в Україні.

Не забули у новому офісі й про комфортність роботи співробітників та відвідувачів. Зокрема, системи забезпечення мікроклімату відповідають всім сучасним стандартам.

Тобто, як влучно висловилися одні з регіональних партнерів – власники мережі магазинів, – в ході огляду офісу, зроблено все по-максимуму для того, аби забезпечити людей всім необхідним для плідної та ефективної праці.

Перш за все – справи

Користуючись можливістю, гості не лише вітали співробітників компанії і своїх партнерів з новосіллям, а й задавали актуальні виробничі питання. Для ділових переговорів були відкриті звукоізольовані затишні кімнати.

Відвідувачі офісу позитивно оцінили також надану можливість вживу обговорити питання поставки запчастин та нюансів експлуатації з відділом сервісу, відвідати, познайомитися і поспілкуватись з висококваліфікованими фахівцями відділів побутових і промислових котлів, закупівель та логістики тощо.

Особливу цікавість викликала Академія Viessmann, де проходять заняття з сервісними майстрами та іншими фахівцями, і де вже скоро з`явиться повністю оновлене найсучасніше обладнання, яке було предствлено на виставці ISH-2015. Заняття, як правило, займають кілька днів, і всі бажаючі можуть записатися на них через інтернет-сайт, пройти навчання та отримати відповідні дипломи.

В цілому, поліпшення сервісного обслуговування, як зазначив директор ТОВ «Віссманн» Олександр Збанко, є на сьогодні однією з прерогатив роботи компанії. Так, в даний час створюється інформаційна телефонна лінія. Мета проекту – надати можливість користувачеві в будь-який час доби, набравши номер, отримати необхідну консультацію з обслуговування або ремонту обладнання в своєму регіоні.

Концептуальні віхи

«Ми націлені на роботу в Україні на довгострокову перспективу, не дивлячись на труднощі. І з сьогоднішньої складної ситуації повинні вийти сильнішими», – зазначив у ході презентації нової концепції групи Viessmann Олександр Збанко. У своєму виступі перед гостями він розповів про політику компанії, основні напрямки діяльності та новинки обладнання. Viess_2

Зокрема, він зазначив, що з поточного року у компанії в зв'язку з придбанням одного з норвезьких підприємств з'явився новий напрямок – холодильне торгове устаткування. Планується, що в 2016 р. ця продукція з'явиться і на ринку України.

Великий інтерес щодо застосування в нашій країні представляють реалізовані в даний час компанією масштабні проекти із використанням біогазу, а також нові системи фотовольтаїки, завдяки яким котельне обладнання може працювати незалежно від підключення до електричної мережі. Крім того, для диверсифікації паливних ресурсів компанія пропонує інтелектуальні системи управління, що визначають автоматично тип енергоресурсу, найбільш вигідний для використання в конкретний період: залежно від часу доби, тарифу і т.д.

Все це відповідає «трьом китам» нової концепції обладнання Viessmann, представленої на минулій недавно виставці ISH-2015: «гібрид» (використання декількох джерел енергії), «підключення» (енергетичний менеджмент та інтернет-технології), «потужність» (акумулювання енергії і максимальна енергонезалежність).

В ході заходу була оголошена деяка інформація і про відповідне цим принципам нове обладнання, яке скоро буде представлене в нашій країні. Це, зокрема, побутові газові котли нового покоління Vitodens 300 W, що відрізняються наявністю дисплея з сенсорним управлінням, підключенням до інтернету і можливістю управління насосом опалювального контуру. Детальніше з улаштуванням і можливостями цих теплогенераторів можна буде ознайомитися в Академії Viessmann, а також у майбутніх випусках нашого журналу.

Серед пріоритетів діяльності в Україні, за словами керівника представництва, не тільки бізнесові, а й соціальні проекти. Зокрема, багатьом компанія відома своєю підтримкою національної олімпійської збірної з зимових видів спорту.

Viess_3 Організатори заходу потурбувалися про те, аби спілкування між гостями могло відбутися в максимально зручній, невимушеній і одночасно урочистій атмосфері. Лунала жива спокійна музика у виконанні піаніста, гостям пропонували напої та тістечка.

На завершення дня відкритих дверей, уже ввечері, всіх очікував невеликий фуршет та подарунки від Viessmann.

Реквізити нового офісу:
08130, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. В.Чайки, буд. 16 (4-й поверх).
Тел.: (044) 363-98-41
Додаткові прямі номери:
– відділ продажу (044) 363-98-96
– відділ промислового обладнання (044) 363-98-91
Розклад роботи: пн. – чт. з 8.00 до 17.00, пт. з 8.00 до 16.00.
Додаткова інформація – на сайті www.viessmann.ua

Довідка. Група компаній Viessmann впевнено наближається до свого 100-річного ювілею, який відзначатиметься в 2017 р. Сьогодні вона має в своєму розпорядженні 22 заводи в 11 країнах світу і забезпечує роботою 11,5 тис. співробітників. Річний оборот – близько 2,2 млрд. євро. Більше половини продукції, що випускається, поставляється на експорт. При цьому представництва Viessmann відкриті в 74 країнах світу.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 916

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram