Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

А що там із енергогенерацією?

Дані роботи станом на 20/05/2021 Об'єднаної енергетичної система України (ОЕС України) – сукупності атомних, теплових, гідравлічних і гідроакумулюючих електростанцій, теплоелектроцентралей, а також електростанцій з відновлюваних джерел енергії (вітряних, сонячних та інших), магістральних електричних мережі Укренерго та розподільчі електромережі (обленерго), які об'єднані спільним режимом виробництва, передачі та розподілу електричної та теплової енергії можна отримувати в режимі онлайн на сайті Національної енергетичної компанії Укренерго (ua.energy).

Зображення генерація ОЕС в Україні Рис. 1. Структура генерації ОЕС України на 20/05/21

Зображення розподіл середньодового виробництва електроенергії Рис. 2. Структура середньодобового виробництва е/е в Україні станом на 20/05/2021

Більше детальний звіт щодо стану ВДЕ та енергетики на 21/05/21 можна скачати тут:

https://euea-energyagency.org/wp-content/uploads/2021/05/Monthly-monitoring-of-RES-sector-21_05_2021.pdf

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 054 / 2021-05-23 13:10:24


Залишити коментар

Telegram