Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

I Міжнародна виставка дачного благоустрою та банної індустрії Dacha+Sauna Expo

Простір заміського будинку може стати місцем для технічних рішень та відкриттів, як і будівельний майданчик. Прогрес вже торкнувся і такої, здавалося б, близької до домашнього затишку сфери. Сучасний заміський будинок – це простір з усіма зручностями і комфортом для якісного відпочинку

Зображення виставка Дача Сауна DACHA+SAUNA EXPO 13-15 травня у м. Києві, виставковому центрі Акко Інтернешнл буде проходити виставка Dacha+Sauna Expo, де можна дізнатися та побачити, як облаштувати прибудинкову територію та зробити дім комфортним та затишним. А також спроєктувати та розбити сад мрії за усіма трендами ландшафтного дизайну, облаштувати зону відпочинку, побудувати власну функціональну баню чи сауну.

Виставка ділиться на тематичні розділи:

  • все для облаштування дачного простору – розділ Dacha.
  • все для будівництва/облаштування лазні – розділ Sauna.

Експозиція Dachа включатиме товари для саду, облаштування прибудинкової території та заміського дозвілля.

Експозиція Sauna включатиме тематичні розділи для проєктування, обладнання, будівництв, та оснащення, аксесуарів сауни/бані/хамаму, все для СПА-процедур і велнесу.

Учасниками виставки вже стали компанії: Salutem Group, Prestigue Сomfort, Thermall Group, RelaxTube, ПП «Брусік», «Джерело-Люкс», УКРЮГІМПЕКС, ТОВ «Промпласт», Amtool LLC, Grillex, Celeste Trade Interior, Just Relax.

На виставку запрошені професійні закупівельники (байєри), які відвідають стенди для бізнес-переговорів та укладання угод.

Місце проведення: Виставковий центр «АККО Інтернешнл», просп. Перемоги, 40-Б, м. Київ

Cтати учасником : https://pem.com.ua/uk/regist_uch_dacha_ua/

Відвідати виставку: https://pem.com.ua/uk/priglos_ds_2021_ua/

Контакти організатора:
+380 44 484-68-91
expo@pem.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 185

Вас може зацікавити:2 коментаря

  • Заполнила анкету на бесплатный пригласительный, а сам пригласительный не формируется. Как решить этот вопрос?

  • Татьяна, пригласительных приходит PDF-файлом на почту. В gmail иногда попадает в категорию "промоакции".

5
5
5
Залишити коментар

Telegram