Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

GEORG FISCHER HAKAN PLASTIK BORU VE PROFIL SAN. TIC. A.S.

Адреса: 59500, Турция, Tekirdag, Cerkezkoy Org. San. Bol. Gaziosmanpasa Mah. 3. Cad. No:11-13, Cerkezkoy, Tekirdag

Телефон: +90 (282) 7266443

Факс: +90 (282) 7269933

Сайт: www.hakan.com.tr

Опис: З 1965 року GF Hakan Plastik працює в трьох основних бізнес-напрямках : санітарному, інфраструктурному та сільськогосподарському та пропонує провідні власні торгові марки.
Telegram