Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Clima Fest Ukraine – три дні свята для професіоналів

У Києві наприкінці зими/на початку весни сталась важлива подія для професіоналів і фахівців з кондиціонування, охолодження, вентиляції та очищення повітря – від 27 лютого до 1 березня 2019 року відбувся Перший міжнародний фестиваль/виставка Clima Fest Ukraine

Изображение ВЦ «АККО Інтернешнл» Виставка була організована у ВЦ «АККО Інтернешнл» професійною виставковою компанією Expo Group International, яка спеціалізується на підготовці, організації та проведенні виставок у сегменті HVAC, Plumbing, та «Асоціацією інсталяторів інженерних систем» – спільнотою, яка об’єднує велику групу всіх виробників галузі HVAC, монтажників, проектантів, сервісних інженерів, регіональних партнерів та інших гравців ринку кліматичної техніки в Україні. Ця подія не була звичайною виставкою – від задуму, як саме розмістити експозицію учасників, аж до способу проведення окремих заходів.

Зображення Владислав Стефанішин, Олексій Покляченко

Головна ідея Clima Fest Ukraine – створити не просто інформаційний, а радше навчальний та змагальний майданчик для представників відомих і великих виробників обладнання для ринку HVAC, де можна поспілкуватися та продемонструвати українським фахівцям і професійним інсталяторам всю технічну інформацію про обладнання та інновації, а також практично ознайомитися з особливостями цієї техніки та перспективами розвитку кліматичних пристроїв згідно зі світовими тенденціями.

Програма та формат заходів Clima Fest Ukraine побудовані на організації практичних експозицій для професіоналів – демонстрації особливостей кліматичної техніки, презентаціях, змаганнях професіоналів, семінарах и т. ін. Окрім того, експозиція містила також стенди з допоміжним обладнанням, інструментом, матеріалами та консультативно-навчальними сервісами для професійних монтажників. Тут не було випадкових відвідувачів, на Clima Fest Ukraine були запрошені лише професіонали, тобто власне фахівці галузі з усіх регіонів України.

Зображення тестування монтажників У рамках фестивалю Clima Fest 2019 професіональні інсталятори могли позмагатися між собою на 2-му Чемпіонаті України з монтажу та обслуговування систем кондиціонування – Air Conditioning Championship 2019, або Air Battle 2019. Учасники фестивалю, що вирішили взяти участь у «битві» професіоналів, мали виконати бездоганний монтаж та підключення спліт-системи, наданої відомими в Україні брендами. За результатами цього турніру перемога була за Сергієм Смаковським із Запоріжжя, з неперевершеним підсумковим часом – трохи більше ніж 18 хвилин, та з відривом від найближчого конкурента на 4 хвилини! Друге та третє місця у змаганні посіли, відповідно, Андрій Коломієць з Херсону (результат–22 хвилини 14 секунд) та Євген Отиш з Виноградова, Закарпаття (22:32).

Відео. Інтерв'ю з організатором Clima Fest

Усе відбувалось у відкритому форматі – учасники змагань та відвідувачі Clima Fest мали змогу безпосередньо спостерігати за роботою фахівців та переймати їхні навички прямо в залі форуму.

Зображення монтаж кондиціонера

Для всіх зареєстрованих відвідувачів міжнародної виставки/фестивалю організатори влаштували розіграш головного призу Clima Fest Ukraine – комерційного мінівена FIAT Fiorino. Для участі в розіграші учасники заходу мали відвідати певну кількість навчальних семінарів, пройти комп’ютерне тестування у Test Zone на професійні знання та навички для перевірки фахової кваліфікації щодо основ монтажу та принципів роботи обладнання для кондиціонування, вентиляції та автоматизації мікроклімату. Головний приз фестивалю у відповідності до всіх умов проведення розіграшу отримав Сергій Червяченко з міста Суми, що працює в сервісному центрі з монтажу та обслуговування систем кондиціювання.

Відкритий формат усіх заходів – головна особливість фестивалю Clima Fest Ukraine. Наприклад, у найбільш людній зоні виставкового павільйону відбувались демонстрації Install Clima Show, де на сцені на окремому майданчику проводились «публічні майстер-класи» для демонстрації власної техніки від провідних брендів галузі HVAC.

Практичні майстер-класи не обмежувалися загальними презентаціями. Зацікавлені учасники мали змогу безпосередньо ознайомитися з виробами та практичною роботою з реальними зразками продукції, представленими на стендах провідними світовими виробниками кліматехніки, та, навіть, отримати спеціальні навички роботи з монтажу та особливі знання з обслуговування цих систем. Освітня програма фестивалю включала також практичні семінари, що проводились представниками найвідоміших брендів галузі у двох конференц-залах виставкового центру.

Зображення фіналісти Air Conditioning Championship 2019 Беззаперечний успіх першого міжнародного фестивалю/виставки Clima Fest Ukraine зумовлений тим, що, разом з насиченою корисною програмою для підвищення професійної кваліфікації фахівців з кліматичної техніки організатори дійсно потурбувались про те, щоби створити на професійній виставці атмосферу фестивалю та справжнього свята. Поруч із змагальними зонами для виявлення переможців у професійних навичках у залі для відпочинку та розваг розташовувались ігрові центри для змагань учасників поміж собою, розмаїття «фуд-кортів», сцена для музичних і хореографічних виступів. Розважальна зона – це місце для відпочинку професіоналів, де вони змогли зняти робочу напругу, відпочити, поділитися враженнями та поспілкуватись між собою. Навіть час проведення фестивалю – в міжсезоння, коли фахівці не занадто обтяжені замовленнями–був обраний не випадково. Організатори також потурбувались про можливість фахівців дістатися до місця проведення фестивалю, для чого організували автобусний трансфер Clima Bus з усіх регіонів для майже 2500 запрошених учасників.

Зображення фіналіст Clima Fest Ukraine

Отже, по завершенні фестивалю, за відгуками учасників, можна сказати, що головна мета Clima Fest Ukraine досягнута на всі 100%. Завдання полягало не тільки у демонстрації нових зразків обладнання, яке відповідає рівню світових тенденцій та організації нових підходів щодо розвитку галузі, але й у створенні спільного простору для професійного спілкування фахівців з кліматичної техніки задля розвитку ринку HVAC в Україні та підтримки персональних професійних знань і навичок інсталяторів. Поряд з цим фестиваль познайомив учасників ринку між собою особисто, посприяв налагодженню дружніх зв’язків та створенню атмосфери здорової конкуренції поміж ними. Таким чином фестиваль в сенсі нових підходів до розвитку ринку пішов на користь не тільки професіоналам, але й звичайним споживачам, та вкотре підтвердив, що найцінніше–не техніка, а люди.

Журнал та мультимедійні ресурси видання AW-Therm–інформаційний партнер Clima Fest Ukraine, буде й надалі висвітлювати події та інформацію від учасників фестивалю та знайомити читачів з новинками кліматичного обладнання і технологій.

Наступний фестиваль Clima Fest Ukraine заплановано провести 26-28 лютого 2020 р. у ВЦ «АККО Інтернешнл».

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 902

Вас може зацікавити:1 коментар

  • Участвовали на выставке, масса впечатлений. Спасибо организаторам.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram