Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

CISOLAR-2022 відбудеться в травні

Зораження CISOLAR-2022 Сьогодні у світлі невпинних економічних та технологічних змін, експансії та стрімкого розвитку проектів сонячної енергетики є надзвичайно важливим тримати зв'язок з іншими професіоналами зеленої енергетики та бути обізнаним щодо ринкових тенденцій. 11-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR надає унікальні можливості для комунікацій з колегами та створює ефективну основу для нових контрактів, а також для зміцнення існуючих ділових зв'язків.

Подія, організована IBCentre, відбуватиметься 24-26 травня 2022 р. як наживо так і онлайн у Києві (готель Hilton та Виставковий центр АККО).

CISOLAR є дієвою платформою для розвитку ділових комунікацій та розширення бізнес-мережі у сфері сонячної енергетики в регіоні Центральної та Східної Європи.

Інтерактивні сесії найкращих галузевих експертів дозволять розібратися в таких важливих для власників та топ-менеджерів темах, як законодавче регулювання та інвестиції, нові технологічні рішення, управління проектами та ризиками тощо.

Важливою складовою CISOLAR-2022 стане конкурс CISOLAR AWARDS, який вже в 6-те визначить найкращі проекти сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі.

Виставка CISOLAR представить вироби та послуги від ключових гравців на світовому ринку сонячної енергетики та місцевих компаній. Участь у CISOLAR -2022 матиме подвійну інформаційну та маркетингову цінність для делегатів та експонентів, в тому числі і в практичному ключі, тому що вона відбуватиметься разом із IBES 2022, 2-ою Конференцією та Виставкою Технологій Зберігання Енергії Центральної та Східної Європи.

Не забаріться зареєструватися для участі у CISOLAR та скористайтеся спонсорськими та партнерськими опціями від організаторів. Додаткову інформацію про спонсорські можливості можна отримати за запитом на email: cisolar@ibcentre.org, або заповнивши форму на сайті CISOLAR 2022.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 597


Залишити коментар

Telegram