Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

CISOLAR 2019 - продемонструє новітні технологі

8-ма Міжнародна Конференціята Виставка Сонячної Енергетики вЦентральній та Східній Європі CISOLAR 2019, що відбудеться в Києві 16-19 квітня 2019 р., продемонструє новітні технології, тренди та інвестиційні можливості у сфері сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі

Зображення CISOLAR 2019 Розвиток сонячної енергетики в Україні демонструє прискорене зростання – станом на 1 жовтня 2018 р. було побудовано понад 1064,7 МВт потужностей сонячних електростанцій мегаватного класу і за підсумками року цей показник перевищить 1.2 ГВт.Також стрімко розвивається сегмент малих сонячних станцій. Починаючи з 2015 р. в Україні в малі домашні станції було інвестовано понад €72 млн. Кількість домогосподарств, обладнаних сонячними надаховими електростанціями, станом на 15 червня 2018 р. перевищила 6031.

Одним із ключових питань на CISOLAR 2019 стане обговорення гравцями ринку та інвесторами законодавчої ініціативи по зміни моделі ринку сонячної енергетики – доповнення системи зелених тарифів системою аукціонів з продажу відновлюваної енергії.

Конференція CISOLAR2019 відбудеться 16-19 квітня в готелі Hilton (бул. Т. Шевченка, 30). В цій ключовій B2B-події візьмуть участь понад 70 спікерів та 500 делегатів з більш ніж 30 країн – власники, керівники, директори впливових компаній, а також інвестори та підприємці у галузі сонячної енергетики. Тут дискутуватимуть про перспективи розвитку галузі, основні тенденції та інвестиції в проекти сонячної енергетики, про міжнародний досвід та нові технології та інноваційні рішення для PV-сектору. Важлива частина конференції – CISOLAR AWARDS 2019 Ceremony – обере найкращі проекти сонячної енергетики країн Центральної та Східної Європи.

17-19 квітня у Виставковому Центрі «ACCO International» (просп. Перемоги, 40-Б) пройде 3-денна виставка CISOLAR2019, де для 5000+ відвідувачів буде продемонстровано понад 100 нових сонячних проектів та найкращі технологічні рішення для бізнесу та дому.

Практична конференція «Сонячна енергетика для домогосподарств», що відбудеться 17 жовтня, стане корисною для власників нерухомості – приватних та багатоквартирних будинків, які вже встановили сонячні панелі,експлуатують або планують встановити їх, в тому числі за «зеленим тарифом».

Інформаційним партнером CISOLARтрадиційно є мультимедійне видавництво AW-Therm, яке запропонує відвідувачам і учасникам конференції з сонячної енергетики своє друковане видання – журнал Air Water Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 242

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram