Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

НАК «Нафтогаз України» в липні знизить ціни на газ промисловим споживачам

Зображення ціни на газ в Україні з 1 липня 2019 року Опубліковані цінові пропозиції на природний газ, що діятимуть з 1 липня 2019 р. для промислових споживачів та інших господарчих суб'єктів. Мінімальна ціна впритул наблизилася до рівня 5000 грн. за 1 тис. кубометрів газу без ПДВ.

Звичайно, цінові пропозиції диференційовані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати – тобто, за інформацією від НАК «Нафтогаз України», ті споживачі, які платять наперед та замовляють більші об'єми газу, отримають його за ціною 5017 грн. за 1 тис. кубометрів газу без ПДВ, тобто з ПДВ (але без транспортування) сума становитиме 6020,40 грн. за 1 тис. кубометрів газу.

У порівнянні з червнем "промислові" ціни на липень 2019 р. зменшені на 12,7-13,5%. Враховуючи той факт, що ціна газу для промисловості є складовою тарифів для населення на наступний місяць, можна очікувати й зменшення ціни на газ в приватних платіжках за серпень.
Як повідомлялося, тиждень тому НАК «Нафтогаз України» встановила нову ціну на газ для населення та інших споживачів за ПСО на червень, яка спиралася на вимоги Постанови Кабміну No485 від 5 червня 2019 р., за якою ціна на побутовий газ в червні складе 5553,89 грн. за 1 тис. кубометрів газу (без ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника), що відповідає зменшенню ціни у порівнянні з травневою ціною приблизно -7,3%, чи на 436,11 грн. 1 тис. кубометрів газу без ПДВ.

Зменшення ціни зумовлено сприятливою світовою кон'юнктурою біржових цін на газ в Європі.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 513 / 2019-06-23 13:14:10


1 коментар

  • А сколько стоит транспортировка . Называть цену за куб надо со всеми расходами ,а то похоже на игру цифр "А кто покажет цифру меньше"

5
5
5
Залишити коментар

Telegram