Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Ціни на газ для людей не змінюватимуть до жовтня

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, що Кабінет міністрів прийме рішення, яке дозволить зберегти чинні тарифи на газ для населення у рамках річних тарифних планів, строк дії яких збігає 1 травня

Зображення ціни на газ в Україні для населення у 2022 році «Ціни на газ для населення залишаються без змін. Жодного підвищення – до 8 гривень за кубометр, як і було. Також пільгова ціна буде діяти для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», – сказав прем’єр.

«Окремим рішенням уряд рекомендує місцевим органам влади і комунальним підприємствам на час дії воєнного стану і надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги. Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати аварійні ремонти та платити зарплату працівникам», – додав Шмигаль.

Поки що «з метою збереження цін на газ» Кабмін зобов’язав «Нафтогаз України» продавати газ для потреб населення за пільговими цінами до кінця вересня, уточнив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 517 / 2022-05-02 10:48:38

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram