Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Частотні перетворювачі Vasco від італійської компанії Nastec

У зв`язку зі збільшенням вимог до енергозбереження все більша кількість двигунів насосів оснащується частотним регулюванням. Зокрема, українська компанія IWT пропонує лінійку частотних перетворювачів Vasco виробництва Nastec (Італія). Вони призначені для керування асинхронними електродвигунами в системах водопостачання, опалення і кондиціонування

Прямий економічний ефект при використанні «частотника» досягається за рахунок економії електроенергії, оскільки двигун споживає і видає тільки ту потужність, яка потрібна в даний момент. Тому відносно висока ціна частотного приводу окупається менше ніж за рік.

200X200 Крім того, знижується вартість експлуатації станції за рахунок меншого зносу підшипників, робочих частин насоса, трубопровідної арматури. Це досягається завдяки плавному запуску і розгону двигуна, що, у свою чергу, приведе до зниження пускових струмів і відсутності гідравлічних ударів. Таким чином, збільшується термін служби систем і насоса. Крім того, «частотник» забезпечує захист насоса від «сухого ходу», перегріву, короткого замикання і перевантаження. Перевагою двигунів з частотними перетворювачами є також невисокий шум у роботі.

PILOT_118 Всіма цими якостями наділені інвертори Vasco. Вони поставляються в алюмінієвому корпусі зі ступенем захисту від проникнення вологи та пилу IP55. Широкий типоряд моделей пристроїв призначений для експлуатації з насосами потужністю від 1,1 до 45 кВт. Сила струму – від 6 до 85 А. Є моделі для підключення до електромережі 220 або 380/460 В. Пристрої оснащені цифровими і аналоговими входами та виходами, входом для підключення зовнішнього датчика.

Перетворювачі частоти Vascoможуть встановлюватися як на кришку асинхронного двигуна, так і на стіну або в окрему шафу керування. Встановлений на одній осі з двигуном пристрій повністю охолоджується вентилятором двигуна. Крім того, у разі такого монтажу, ціна шафи керування різко знижується, а в окремих випадках вона й зовсім не потрібна. Адже всі функції контролю та керування виконує сам перетворювач. Таким чином, не потрібно підключення додаткових пристроїв керування, за винятком автоматичного вимикача на вході системи.

vasco-209_409«Частотники» Vasco легко програмуються, об'єднуються в загальну систему (режим Combo), взаємодіють з комп'ютерами диспетчерської системи по каналу RS485. Керівні команди, параметри, попереджувальні сигнали та інша інформація відображаються на РК-дисплеї з двома 16-значними рядками, з можливістю прокручування. Дисплей також оснащений підсвічуванням.

Перетворювач має налаштування, які в процесі роботи можна регулювати. Передбачено кілька базових режимів роботи: підтримання заданого тиску незалежно від витрати води; система компенсації витрат (пропорційні витрати) для підтримки постійного тиску в будь-якій точці; фіксована частота та ін.

iwt

При підключенні в єдину систему кількох насосів, оснащених стандартними перетворювачами Vasco, не потрібно встановлення з'єднання за принципом «ведучий – ведений» або додаткового оснащення додатковими платами для забезпечення обміну даними між перетворювачами.

Компанія IWT пропонує перетворювачі частоти як самостійні пристрої, так і в складі систем керування готових насосних станцій.

«Інтегровані Водні Технології»
Тел.: +38 (044) 594-74-74
http://iwt.com.ua
www.facebook.com/integratedwatertechnologies/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 780


Залишити коментар

Telegram