Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Chamber Cup – інженерні системи

Marafon_600 Восьмий Київський півмарафон Nova Posta Kyiv Half Marathon 2018 відкрив нову категорію у корпоративному кубку: «Chamber Cup – інженерні системи».

За Кубок на Nova Poshta Kyiv Half Marathon позмагаються між собою: Buderus Україна, WILO UKRAINE, Meibes Украина, Ecosoft, Vaillant UA.

Біг – ефективний інструмент team-building, мотивації та розвитку бізнесу, а Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 – наймасштабніший біговий захід України, шо відбудеться 22 квітня 2018 р.

Минулого року Київський напівмарафон зібрав близько 9000 бігунів-аматорів, а саме бігове містечко на Контрактовій площі в день забігу відвідало не менше 27000 гостей. З кожним роком бігова спільнота в Україні зростає, і цьогоріч очікується плануємо зібрати вже близько 12 000 бігунів.

В рамках Chamber Cup (естафета 3х5 км + 1х6 км) відбудеться нагородження переможців в 5 сегментах бізнесу, з окремим рейтингом на сайті заходу. На стартових номерах учасників Chamber Cup розміщується назва компанії. Спеціально для учасників корпоративних забігів відбудеться гала-вечеря «Winners Chamber Cup».

Дмитро Черніцький, CEO Run Ukraine, наголосив, що Київський півмарафон – це не лише бігове свято. Це – стиль життя. За сприяння у проведенні заходу Київської міської адміністрації, спонсорів, медіапартнерів і волонтерів культуру бігу популяризують відомі громадські, культурні діячі, спортсмени. Це – благодійність. Завдяки організації благодійного забігу “Переможці” та фандрайзинг марафону в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon за минулы роки було зібрано 1 121 753 гривень благодійних коштів.

Це – потужний засіб підвищення пізнаванності вашого бренду. Київський міжнародний півмарафон ще у 2015 році став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). До вступу у AIMS організатори готувалися декілька років, адже для початку необхідно було сертифікувати трасу та виконати ряд умов. Наразі 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon став першим біговим заходом в Україні, що отримав Бронзовий лейбл від світової організації IAAF – міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Серія відкритих тренувань Open Run Day допоможе нашим учасникам якісно підготуватися до заходу.

Інженерні компанії! Долучайтесь до заходу і реєструйтесь якнайшвидше, якщо вважаєте, що ваша команда може продемонструвати гідну боротьбу з логотипами та під кольрами вашої компанії на стартовому номері - додаткова інформація, умови участі та контакти розміщені за адресою.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 445


Залишити коментар

Telegram