Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Буд-ЕКСПО-весна 2020: Весняний. Львівський. Будівельний

Щороку навесні Будівельний Форум стає платформою для зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних будівельних технологій та матеріалів в західному регіоні країни від українських та і закордонних компаній. Цьогоріч будівельна виставка відбудеться 1-3 квітня 2020 року у львівському ВЦ «Південний-ЕКСПО»

Зображення весняний будівельний форум Виставка охопить тематичні напрямки: форум XLI «Буд-ЕКСПО-весна», XV спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах.» та XV спеціалізована експозиція «Опалення будинку». Також виставкову експозицію доповнить програма ділових заходів щодо актуальних питань та проблем будівельної галузі, відбудуться обговорення, презентації та семінари, майстер-класи, продуктивні зустрічі учасників і відвідувачів виставки.

Будівельний форум як зазвичай проводиться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, Львівської міської ради. Також захід підтримують багато профільних організацій: Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Львівський політехнічний університет, Інститут містобудування та інженерії довкілля, Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та ін.

Мультимедійне видання AW-Therm – традиційний інформаційний партнер – запрошує відвідати свій виставковий стенд, де можна отримати найсвіжіші друковані номери журналу.

Запрошуємо долучатися всіх фахівців будівельної галузі до зустрічі професіоналів на майданчиках Форуму, аби продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та отримати нові перспективні ділові контакти.

Всі на весняний львівський будівельний форум!

Контакти Оргкомітету:
Тел.: (067) 332-92-52;
E-mail: n.n.galexpo@gmail.com
www.galexpo.com.ua/budvesna

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 403

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram