Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Буд-ЕКСПО-весна 2020: Весняний. Львівський. Будівельний

Щороку навесні Будівельний Форум стає платформою для зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних будівельних технологій та матеріалів в західному регіоні країни від українських та і закордонних компаній. Цьогоріч будівельна виставка відбудеться 1-3 квітня 2020 року у львівському ВЦ «Південний-ЕКСПО»

Зображення весняний будівельний форум Виставка охопить тематичні напрямки: форум XLI «Буд-ЕКСПО-весна», XV спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах.» та XV спеціалізована експозиція «Опалення будинку». Також виставкову експозицію доповнить програма ділових заходів щодо актуальних питань та проблем будівельної галузі, відбудуться обговорення, презентації та семінари, майстер-класи, продуктивні зустрічі учасників і відвідувачів виставки.

Будівельний форум як зазвичай проводиться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, Львівської міської ради. Також захід підтримують багато профільних організацій: Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Львівський політехнічний університет, Інститут містобудування та інженерії довкілля, Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та ін.

Мультимедійне видання AW-Therm – традиційний інформаційний партнер – запрошує відвідати свій виставковий стенд, де можна отримати найсвіжіші друковані номери журналу.

Запрошуємо долучатися всіх фахівців будівельної галузі до зустрічі професіоналів на майданчиках Форуму, аби продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та отримати нові перспективні ділові контакти.

Всі на весняний львівський будівельний форум!

Контакти Оргкомітету:
Тел.: (067) 332-92-52;
E-mail: n.n.galexpo@gmail.com
www.galexpo.com.ua/budvesna

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 2 341

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram