Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Інноваційні енергоефективні технології та обладнання – звітують науковці

Бізнес-форум «Інноваційні енергоефективні технології та обладнання», організований Київською торгово-промисловою палатою спільно з Інститутом технічної теплофізики Національної академії наук України, відбудеться 9 жовтня 2019 року

Зображення Інноваційні енергоефективні технології та обладнання Інститут технічної теплофізики НАН України – це одна з провідних установ України в сфері науково-технічних досліджень і розробок в комунальній та промисловій теплоенергетиці, а також створення та впровадження енергоефективних технологій забезпечення теплом

На бізнес-форумі будуть представлені інноваційні розробки, оригінальні технології та обладнання, створені Інститутом, що можуть зацікавити представників:

  • теплоенергетичної галузі;
  • будівництва, комунального господарства, машино- і приладобудування;
  • харчової, переробної та сільськогосподарської галузей;
  • промислово-фінансових груп, інвестиційних і венчурних компаній, приватного бізнесу.

Доповідачі – визнані фахівці та авторитетні науковці, що безпосередньо брали участь у інноваційних розробках.

У рамках бізнес-форуму буде проведена екскурсія виставковою залою аби надати учасникам більш розгорнуте уявлення про роботу та досягнення Інституту в різних галузях. Також передбачено ознайомлення із лабораторними стендами, відвідування експериментального пасивного будинку типу «0-енергії», в якому демонструються сучасні енергоощадні технології.

Учасники форуму у разі зацікавленості матимуть змогу більш детально поспілкуватись з розробниками та провести попередні перемовини. Передбачено, що зареєстровані учасники отримають пакет демонстраційно-інформаційних матеріалів стосовно тематики доповідей на форумі.

Бізнес-форум відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Булаховського, 2, зала засідань Інституту технічної теплофізики НАН України.

Мультимедійне видання AW-Therm висвітлюватиме технології та розробки, презентовані на форумі на своїх електронних ресурсах та на друкованих сторінках.

З програмою заходу, умовами участі та з вартістю організаційного внеску можна ознайомитись на сайтах:

КТПП - http://kiev-chamber.org.ua/
ІТТФ - http://ittf.kiev.ua/
Додаткова інформація:
Київська ТТП 044 4820437,
e-mail: rudya@kcci.org.ua
Інститут технічної теплофізики
Тел.: (044) 453-28-52,
e-mail: plir@ittf.kiev.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 876


Залишити коментар

Telegram