Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Біогазові установки з рішеннями від REHAU

Компанія REHAU (Німеччина) пропонує технології не тільки в сфері HVAC та будівництва, а й відновлюваної енергетики. Одна з таких перспективних галузей в Україні – виробництво біогазу. Німецька компанія поставляє, зокрема, труби, із застосуванням яких вже успішно реалізовано низку проектів

Зображення біогазової установки Виробництво біогазу – ефективний спосіб використання відходів агропромислового комплексу. Це вклад у розвиток альтернативної енергетики в Україні та в цілому в енергетичну незалежність держави.

Одним з успішних прикладів реалізованих об'єктів є будівництво в 2015 р. біогазової станції на цукровому заводі в смт Рокитне (Київська обл.). Це одна з найбільших установок з виробництва біопалива в Україні. Вона переробляє від 210 т відходів на добу, отримуючи електроенергію, якої може вистачити для покриття потреб 40-тисячного міста.

Принцип роботи станції – буряковий жом занурюють у відстійники, в яких у результаті бродіння виділяється газ. Далі паливо подається на генератори, які виробляють електроенергію. Вона реалізується в мережу за вигідним «зеленим» тарифом. Виробництво біогазу добре і для навколишнього середовища, адже метан спалюється, а не виділяється в атмосферу.

Переваги цієї технології давно усвідомили в Європі. Наприклад, у Німеччині число біогазових станцій – понад 12 тис. Нині накопичений в ЄС досвід компанія REHAU переносить в Україну.

Одна з головних вимог до обладнання полягає в тому, що при терміні служби біогазових установок до 30 і більше років та складних умовах експлуатації використовувані компоненти повинні бути особливо надійними. Мається на увазі стійкість до впливу екстремальних температур, а також до корозії, стирання і старіння. Все це властиве продукції REHAU, що пропонується в комплексі, «з одних рук».

Зокрема, на Рокитнянській біогазовій установки в чотирьох біореакторах (по 3,6 тис. м3 кожний) встановлено понад 6,5 км труб RAUBIO для системи підігріву ферментаторів і більше ніж 1,5 км кріпильних шин RAUBIO Fix.

Труби виготовляються зі зшитого поліетилену PE-Xa. Цей матеріал стійкий до корозії і засмічення. Крім того, характеризується високою термостійкістю. Трубопровідна система швидко і досить просто монтується. Розміри труб RAUBIO – 25 х 1,8 мм.

Шина RAUBIO Fix також виробляється з PE-Xa. У комплекті постачаються кріплення, інструмент, фланці, заглушки, теплоносій (етиленгліколь), колектори з неіржавіючої сталі на 3–10 контурів та інше.

Для підведення тепла до ферментаторів використовується труба RAUVITHERM. Її особливості – гнучкість і наявність ізоляційного шару. Разом із технологією з'єднання без зварювання це спрощує та прискорює монтаж, при цьому досягається висока якість роботи. Система складається із внутрішніх труб з PE-Xa, які мають ізоляцію зі спіненого поліетилену та надійне зовнішнє покриття. Максимальна робоча температура для труб становить 95°C, максимальний тиск – 8,5 бар. Вони розраховані не менше ніж на 50 років експлуатації. Труби постачаються у бухтах довжиною до 290 м.

Доповнюють програму REHAU з облаштування установок для виробництва біопалива шахти для газового конденсату типорозмірів DN 1000 та DN 800.

ТОВ «РЕХАУ»
08162, смт. Чабани (Київська обл.)
вул. Машинобудівників, 1
Тел.: +38 044 467-77-28
https://www.rehau.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 865

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram